Suņu gulta DROP VIVA XL

no velveta auduma

 99.00

Suņu gulta DROP VIVA XL

no velveta auduma

 99.00

Krāsa : Sinepju
Clear Selection

Kāpēc PUPU MAISS®?

KVALITĀTE

PUPU MAISS® suņu gultas tiek ražotas individuāli, tāpēc katru guļvietu, pirms nonākšanas pie Jūsu četrkājainā drauga, meistars rūpīgi pārbauda, vai tā atbilst mūsu augstajiem kvalitātes standartiem.

DROŠĪBA

Visiem audumiem OEKO-TEX® STANDART 100 sertifikāts, kas nozīmē, ka suņu gultas ir drošas gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem. Audumu ražošanā un tā sastāvā nav kaitīgas vielas.

RAŽOTS LATVIJĀ

Ar mīlestību un rūpību

Ārējais apvalks – velveta audums
Iekšējais maiss – pildījums atrodas iekšējā “oderes” maisā, lai ārējo apvalku var viegli noņemt un izmazgāt
Pildījums – putu polistirola granulas (~250l)
Dubultā nošūtas vīles – modernam izskatam un nepārspētai izturībai
Droša aizdare – rūpīgi iestrādāti un paslēpti rāvējslēdzēji
Ērts

 • Ungāru vižla, Bīgls, Franču buldogs, Amerikāņu Stafordšīras terjers, Austrālijas ganu suns, Buldogs, Bulterjers, u.t.t

Jūsu suns katru dienu sniedz beznosacījuma mīlestību un uzticību. Parādiet viņam savas rūpes dodot tam vislabāko, guļvietu, jo, lai cik tas pārsteidzoši nebūtu, savu lielāko mūža daļu tie pavada guļot.

 • Kādiem suņiem domāta: Suņu gulta DROP VIVA XL ir piemērot vidēja izmēra suņu šķirnēm tādām kā: Ungāru vižla, Bīgls, Franču buldogs, Amerikāņu Stafordšīras terjers, Austrālijas ganu suns, Buldogs, Bulterjers, …… u.t.t. Suņiem, kas skaustā ir zem 60 cm – 40 cm. Protams, derēs arī mazākiem suņiem – gultiņa tikai aizņems vairāk vietas.

 

 • Forma un izmēri: Tā konstrukcija ir veidota bumbiera formā, kā sēžammaisam. Gultiņas garums ir 110 cm, platums 85 cm un augstums ~40 cm. Paaugstinātā gulēšanas pozīcija ļaus spalvainajam draugam labāk novērot sava saimnieka gaitas un mazinās vēlmi iekārtoties dīvānā. Gultiņa ir ļoti viegla, tā sver tikai 7 kg un to var pārvietot jebkur mājoklī.

 

 • Izmantotie materiāli: Tavs mīlulis, varēs brīvi iekārtot un “sakašāt” midziņu, jo audums ir izturīgs pret nagu skrāpējumiem. Suņu gulta DROP VIVA ir ražota no velveta auduma, kas ir mīksts un maigs, tieši tāds kā patīk sunīšiem. Audumu ir viegli kopt un pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm tas izskatīsies kā jauns. Audums ir 100% drošs, jo ražošanā nav izmantotas dzīvniekiem un  cilvēkiem kaitīgas vielas, tas nav alerģisks. Turklāt suņu gultiņu Jūs varat pieskaņot savam interjeram, jo ir pieejami 10 dažādi auduma toņi.

 

 • Pildījums: DROP modeļa gultiņas ir pildītas ar mazām putu polistirola bumbiņām, kas atrodas atsevišķā “oderes” maisā.
  Šim pildījumam ir 3 priekšrocības:
 1. pildījumā neiemitināsies dažādi nevēlami kukaiņi – tiem vienkārši tur nav kur dzīvot un pieķerties;
 2. salīdzinājumā ar tradicionālo gultiņu pildījumu – sintaponu, putu polistirola pildījums 5 reizes mazāk uzsūc sevī dažādas smakas;
 3. sunim, guļot gultiņā, tā pieņem ķermeņa formu, vienmērīgi sadalot svara spiedienu uz locītavām.

 

 • Konstrukcija: DROP VIVA sastāv no 3 galvenām sastāvdaļām:
 1. Ārējā apvalka, kas ir viegli noņemams un mazgājams;
 2. Iekšējais “oderes” maiss – tajā atrodas pildījums;
 3. Pildījums – putu polistirola bumbiņas.
 1. Ārējais apvalks: Izturīgs un viegli kopjams velveta audums
 2. Iekšējais maiss: Pildījums ir iepildīts iekšējā maisā, kas viegli izņemams, lai ārējo apvalku var mazgāt remontēt, ja kāds negantnieks sagrauž.
 3. Pildījums: Putu polistirola granulas

Gaisu caurlaidīgs mēbeļu audums

Maigs un mīksts

Dzīvnieku draudzīgs –
drošs pret suņu un kaķu nagu skrāpējumiem

VIVA velveta mēbeļu audums

 • VIVA – ir moderns un mīksts velveta audums visiem, kas novērtē komfortu un stilu. Sēžot pufā, šī auduma samtainā tekstūra sniegs Tev mājīgu un patīkamu sajūtu. VIVA izturīgā konstrukcija un augstā kvalitāte nodrošinās, ka varēsi baudīt šo sēžammaisu ilgu laiku. Neskatoties uz to, cik bieži to lietosi, tas joprojām izskatīsies kā jauns.
 • VIVA  velveta audums ir pieejams plašā krāsu paletē. No 10 dažādiem toņiem varēsi izvēlēties tieši to, kas perfekti atbilst Tavas mājas interjeram. Auduma krāsas ir dziļas un noturīgas, tāpēc sēžammaiss izskatīsies kā jauns pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Velveta audums VIVA neatstāts vienaldzīgu nevienu, kas vēlas piešķirt savam mājoklim jaunu komforta un stila dimensiju. 
 • Audums VIVA ražots no augstas kvalitātes materiāliem, tāpēc ir izturīgs un kalpos gadiem ilgi. Tas nesatur alerģiju izraisošas vai kaitīgas vielas, ko apliecina starptautiskais  OEKO-TEXⓇ sertifikāts un atbilst Eiropas REACH direktīvai.
 • Audums paredzēts lietošanai iekštelpās. 

Priekšrocības

 • Mīksts un maigs pieskārieniem
 • Biezs un izturīgs
 • Auduma virsma “nesaveļas”
 • Elpojošs audums
 • Draudzīgs dzīvniekiem 
 • Mazgājams

 

Auduma specifikācija:

Audums: 100% poliesters
Svars:  380 g/m2 +/- 5%
Nodilumizturība (ISO 12947-2): 100 000 cikli
Krāsu noturība pret sauli (ISO 105 B02:2014): 4-5
Mazgāt ar rokām

VIVA velveta auduma kopšana:

   

Pufi, kas ir izgatavoti no velveta auduma ir  paredzēti lietošanai iekštelpās. Tā ārējais apvalks ir viegli noņemams un mazgājams. Granulas paliek atsevišķā iekšējā maisā.

✔ Mazgāšana ar rokām

✔ Var gludināt zemā temperatūrā

✔ Var tīrīt ķīmiski

❌ Nebalināt

❌ Nežāvēt veļas žāvētājā

PUPU MAISS® – kvalitatīvas suņu gultas

Skaisti un izturīgi audumi​​

PUPU MAISS® suņu gultas šūdina tikai no rūpīgi pārbaudītiem materiāliem. Tie ir biezi un izturīgi, lai tā kalpotu ilgi un uzticami, priecējot ar savu ērtumu gan lielus, gan mazus četrkājainos draugus. 

Plaša izvēle – lai Jūs varētu izvēlēties sev tīkamu krāsu mums ir 15 dažādi mākslīgās ādas un 15 mēbeļu auduma toņi.

PUPU MAISS® gultas ir drošas – mūsu sortimentā esošie mēbeļu audumi atbilst starptautiskam ekoloģijas standartam OEKO-TEX® un Eiropas REACH direktīvai un ir attiecīgi sertificēti. Tas nozīmē, ka audumi nesaturēs kaitīgas un alerģiju izraisošas vielas.

Dubultā nošūtas vīles

Lai suņu gultas kalpotu ilgi – katra vīle tiek šūta dubultā, gluži kā džinsu apģērbam, tāpēc tās ir ļoti izturīgas. Šūšanai izmantojam poliestera diegus, īpaši piemērotus mākslīgajai ādas un mēbeļu audumam.

Noņemams ārējais apvalks

Visas PUPU MAISS® suņu gultas ir viegli kopt – tiem ir ārējais apvalks un elastīgs iekšējais maiss, kurš ir pildīts ar pildījumu.  Ārējais apvalks ir viegli noņemams, lai to varētu izmazgāt.

Droša aizdare

PUPU MAISS® suņu gultas droši tie tiek aizdarīti ar diviem rāvējslēdzējiem. Tos mūsu rūpīgās šuvējas ir iestrādājušas tā, lai “kuģītis” atrastos dziļi  gultiņas iekšpusē. Tas nozīmē, ka ir dubulta aizsardzība. Kā arī esam parūpējušies par to, lai rāvējslēdzējs neskrāpētu grīdu.

Gultiņu pildījums

Viena no galvenajām suņu gultiņu sastāvdaļām ir pildījums. Suņu gultiņas pildām  ar 3-5 mm mazām putupolistirola pērlītēm. Kā arī ar memory foam. Vieglākai gultiņu kopšanai, pildījums ir iepildītas atsevišķā no īpaša, elastīga auduma darinātā oderes maisā.

Garantija

 • Visiem PUPU MAISS ® ražotajiem sēžammaisiem no pirkuma izdarīšanas brīža ir 24 mēnešu garantija.
 • Garantija attiecas uz preces kvalitātes trūkumiem, kas radušies ražotāja vainas dēļ, piemēram, izstrādājums neatbilst preces aprakstam vai nepilda tam paredzētās funkcijas, tā lietošana nav iespējama.
 • Garantija attiecas uz visām sēžammaisa detaļām izņemot granulas, kuras sēžammaisa vai pufa lietošanas laikā “sasēžas”. Bumbiņas kļūst mazākas uz tām izdarītā spiediena rezultātā un tā ir normāla parādība.
 • Pēc sēžammaisa saņemšanas, noteikti to izpakojiet, neglabājiet to cieši aizvērtā iepakojumā. Transportējot pufu, temperatūras svārstību dēļ, iepakojumā var rasties mitrums (kondensāts), tāpēc iepakojums pēc saņemsānas ir jāatver.
 • Garantija neattiecas uz mehāniskiem bojājumiem, kas radušies neatbilstošas un nepareizas lietošanas rezultātā. Kā arī pircēja vainas dēļ.
 • Izmaiņas, kas radušās produkta īpašībās, tā lietošanas laikā un dabīgais nolietojums netiek uzskatīts par kvalitātes defektu.
 • Visas ar atgriežamo preču transportēšanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.

Preču atgriešana

 • Saskaņā ar LR patērētāju aizsardzības normatīvajiem aktiem tiešsaistē iegādāto preci Jūs varat atgriezt 14 dienu laikā pirkuma izdarīšanas brīža.
 • Lai pieteiktu preču atgriešanu, Jums jāizsaka nepārprotama vēlme, rakstot uz e-pastu: pupumaiss@pupumaiss.lv, kas jānosūta pirms atteikuma tiesību izmantošanas termiņa beigām.
 • Atgriežot preci, Jums jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums, lai tā droši tiktu transportēta uz mūsu noliktavu.
 • Visas ar preču atgriešanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.
 • Diemžēl mēs atteiksim preču atgriešanu gadījumos, ja tā ir personalizēta ar klienta izvēlētu izšuvumu vai druku, vai arī prece ir bojāta klienta vainas dēļ.
 • 5 darba dienu laikā pēc preces atgriešanas SIA “BIG RED” veiks naudas līdzekļu atmaksu.

Piegāde

Piegāde tiek veikta  līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijas teritorijā!

BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs 150,- eur 

Piegādes izmaksas:

1 gab. preču piegāde – 9 eur
2 gab. preču piegāde – 15 eur
3 gab. preču piegāde – 19 eur
4 gab. preču piegāde – 22 eur
5 gab. preču piegāde – 27 eur
6 gab. un vairāk preču piegāde – 30 eur

icons

Bezmaksas piegāde

Pasūtījumiem virs 150,- eur

icons

Ātri

Saņem PUPU MAISA sēžammaisu vai suņu gultas ar kurjera jebkurā vietā Latvijā. 

 • Preces piegāde notiks 1-8 darba dienu laikā, mēs Jums nosūtīsim apstiprinājumu.
 • Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno savu vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un tālruņa numuru. 
 • Piegādes dienā ar Jums sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Kurjerdienests piegādes veic darba dienās no 8:00 – 18:00.
 • Norēķināties var ar bankas norēķinu karti preci saņemot, gan veicot tiešsaistes maksājumu internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu. Ja vēlaties norēķināties kā juridiska persona, tad pasūtījuma piezīmēs norādiet rekvizītus un mēs Jums nosūtīsim rēķinu.

Ja nevēlies gaidīt, visi sēžammaisi un suņu gultas ir pieejamas mūsu veikalā / noliktavā Rāmuļu ielā 1, k-1, Rīgā, kur uzreiz vari iegādāties jebkuru pufu vai suņu guļvietu.

icons

Drošs un ērts pirkums

Jūsu ērtībai piedāvājam vairākas norēķināšanās iespējas:

Klientu atsauksmes

Google reitings (4,9 no 5)
4.9/5
Marta Grīsle
Marta Grīsle
Read More
Ērts sēžammais, ātra piegāde un laba kvalitāte! Rekomendēju! :)
Andris Habermanis
Andris Habermanis
Read More
Kvalitatīvi ražoti un ērti sēžamie
Rita Markova-Gavrilova
Rita Markova-Gavrilova
Read More
Pupumaiss elegants, akurāti izgatavots un piegādāts laicīgi. Personāla attieksme perfekta! Paldies!
Previous
Next
Facebook reitings (5 no 5)
5/5
Kristīne Silvestrova
Kristīne Silvestrova
kristine.silvestrova
Read More
Forši, kvalitatīvi maisi! Piegāde arī bija ātrāka kā norādīts un kas vēl foršāk, par pufiem varēja maksāt pie saņemšanas!
Liene Lakstīgala
Liene Lakstīgala
Read More
Es teiktu, zibeniski ātra piegāde un ļoti ērta komunikācija. Uz XXL maisa pietiek vietas visai ģimenei.
Konstantins Dimsakovs
Konstantins Dimsakovs
Read More
Спасибо за вашу работу! Вышивка, качество, цвет... это надо видеть в живую, превысили все ожидания!!! 👍👏👌
Previous
Next

IZMANTO IESPĒJU IETAUPĪT!

Ieliec pufu grozā, ievadi
atlaides kodu: LAIME
un saņem:

-10%
papildus  atlaidi