Suņu gulta DROP IDEAL XXL

no netīrumus atgrūdoša auduma

 115.00

Suņu gulta DROP IDEAL XXL

no netīrumus atgrūdoša auduma

 115.00

Krāsa : Tumši zils
Clear Selection

Kāpēc PUPU MAISS®?

KVALITĀTE

PUPU MAISS® suņu gultas tiek ražotas individuāli, tāpēc katru guļvietu, pirms nonākšanas pie Jūsu četrkājainā drauga, meistars rūpīgi pārbauda, vai tā atbilst mūsu augstajiem kvalitātes standartiem.

DROŠĪBA

Visiem audumiem OEKO-TEX® STANDART 100 sertifikāts, kas nozīmē, ka suņu gultas ir drošas gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem. Audumu ražošanā un tā sastāvā nav kaitīgas vielas.

RAŽOTS LATVIJĀ

Ar mīlestību un rūpību

Ārējais apvalks – netīrumus atgrūdošs audums. Noskaties video par šo audumu.
Iekšējais maiss – pildījums atrodas iekšējā “oderes” maisā, lai ārējo apvalku var viegli noņemt un izmazgāt
Pildījums – putu polistirola granulas (~350l)
Dubultā nošūtas vīles – modernam izskatam un nepārspētai izturībai
Droša aizdare – rūpīgi iestrādāti un paslēpti rāvējslēdzēji
Ērts – Vācu aitu suns, Dobermanis, Vejmāras suns, Kurchārs, Ungāru vižla, Labradors,  Angļu kurts, Dalmācietis, Faraonu suns u.tt

 

Size icons centred product

95 cm

Size icons centred product

95 cm

Size icons centred product

130 cm

ICONSKG

7 kg

Jūsu suns katru dienu sniedz beznosacījuma mīlestību un uzticību. Parādiet viņam savas rūpes dodot tam vislabāko, guļvietu, jo, lai cik tas pārsteidzoši nebūtu, savu lielāko mūža daļu tie pavada guļot.

 • Kādiem suņiem domāta: Suņu gulta DROP IDEAL XXL ir piemērot liela izmēra suņu šķirnēm tādām kā: Vācu aitu suns, Dobermanis, Vejmāras suns, Kurchārs, Ungāru vižla, Labradors,  Angļu kurts, Dalmācietis, Faraonu suns u.t.t. Suņiem, kas skaustā ir 60 cm un augstāk. Protams, derēs arī mazākiem suņiem – gultiņa tikai aizņems vairāk vietas.

 

 • Forma un izmēri: Tā konstrukcija ir veidota bumbiera formā, kā sēžammaisam. Gultiņas garums ir 130 cm, platums 90 cm un augstums ~40 cm. Paaugstinātā gulēšanas pozīcija ļaus spalvainajam draugam labāk novērot sava saimnieka gaitas un mazinās vēlmi iekārtoties dīvānā. Gultiņa ir ļoti viegla, tā sver tikai 7 kg un to var pārvietot jebkur mājoklī.

 

 • Izmantotie materiāli: Tavs mīlulis, varēs brīvi iekārtot un “sakašāt” midziņu, jo audums ir izturīgs pret nagu skrāpējumiem. Suņu gulta DROP IDEAL: ir ražota no netīrumus atgrūdoša velūra auduma, kas ir mīksts un maigs, tieši tāds kā patīk sunīšiem.  Tev nav jāsatraucas par suņu gultas kopšanu! Jaunās paaudzes audums IDEAL ir pārklāts ar īpašu nanodaļiņu pārklājumu, kas neļauj šķidrumam un netīrumiem iekļūt audumā. Ja Tev gadīsies sēžammaisu nosmērēt, to var viegli notīrīt – pat vīna un flomasteru atstātus traipus. Noskaties šo video un pārliecinies:

Pat ja suņu gulta ir jāmazgā, apvalku var viegli noņemt un mazgāt – pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm tas izskatīsies kā jauns. Audums ir 100% drošs, jo ražošanā nav izmantotas dzīvniekiem un  cilvēkiem kaitīgas vielas, tas nav alerģisks. Turklāt suņu gultiņu Jūs varat pieskaņot savam interjeram, jo ir pieejami 6 dažādi auduma toņi.

 • Pildījums: DROP modeļa gultiņas ir pildītas ar mazām putu polistirola bumbiņām, kas atrodas atsevišķā “oderes” maisā.
  Šim pildījumam ir 3 priekšrocības:
 1. pildījumā neiemitināsies dažādi nevēlami kukaiņi – tiem vienkārši tur nav kur dzīvot un pieķerties;
 2. salīdzinājumā ar tradicionālo gultiņu pildījumu – sintaponu, putu polistirola pildījums 5 reizes mazāk uzsūc sevī dažādas smakas;
 3. sunim, guļot gultiņā, tā pieņem ķermeņa formu, vienmērīgi sadalot svara spiedienu uz locītavām.
 1. Ārējais apvalks: Izturīgs un viegli kopjams velveta audums
 2. Iekšējais maiss: Pildījums ir iepildīts iekšējā maisā, kas viegli izņemams, lai ārējo apvalku var mazgāt remontēt, ja kāds negantnieks sagrauž.
 3. Pildījums: Putu polistirola granulas
Mēbeļu audums IDEAL
 • Mēbeļu audums IDEAL ir piemērots visprasīgākajiem komforta cienītājiem, tas ir ļoti mīksts un patīkams pieskārienam, kā arī tam ir lieliska īpašība – tas atgrūž mitrumu un neļauj netīrumiem iekļūt audumā, gluži kā mākslīgā āda. Tajā pašā laikā audums ir elpojošs.
 • Audums IDEAL ir pārklāts ar īpašu nanodaļiņu aizsargkārtu, kas atgrūž šķidrumu un aizkavē tā uzsūkšanos. Tā vietā, lai uz sēžammaisa izlijušo kafiju, vīnu vai ūdeni audums uzsūktu, tas gluži kā dzīvsudrabs notek, neatstājot pēdas. No auduma viegli var notīrīt pat pildspalvas un flomastera pēdas bez ķīmiskās tīrītavas apmeklējuma. Tāpēc tas ir ideāli piemērots ne tikai Tavai viesistabai, bet arī bērnu istabai.
 • Mēbeļu audums IDEAL ir biezs un blīvs, tāpēc tam ir nepārspējami augsti izturības rādītāji. Sēžammaisus no šāda auduma var novietot pat publiskās vietās ar augstu noslodzi. Tas nozīmē, ka, lietojot to mājās, pufi pat pēc 10 gadiem izskatīsies kā jauni.
 • Audums IDEAL ražots no augstas kvalitātes materiāliem, tāpēc ir izturīgs un kalpos gadiem ilgi. Tas nesatur alerģiju izraisošas vai kaitīgas vielas, ko apliecina starptautiskais  OEKO-TEX® sertifikāts, kā arī tas atbilst Eiropas REACH direktīvai.
 • Audums ir paredzēts lietošanai iekštelpās.
Priekšrocības:
 • Viegli kopjams – mitrumu un netīrumu.
 • Ilgi kalpos – izturīgs un mīksts
 • Drošs bērniem un dzīvniekiem – Nesatur kaitīgas vielas, OEKO-TEX® sertificēts
 • Moderns dizains
Tehniskā informācija:

Audums: 100% poliesters

Svars:  390 g/m2 +/- 5%

Izturīgs audums: 90 000 – 100 000 (Martindale tests)

Ir  OEKO-TEX® 100 sertifikāts

Krāsu noturība pret sauli 5  (pēc ISO 105 B02 )

Mazgāt ar rokām

Auduma IDEAL kopšana

  

Pufi, kas ir izgatavoti no mēbeļu auduma IDEAL, ir  paredzēti lietošanai iekštelpās.

✔ Mazgāt ar rokām

❌ Neizmantot veļas balinātāju

❌ Nežāvēt veļas žāvētājā

❌ Neveikt ķīmisko tīrīšanu

❌ Negludināt augstā temperatūrā, tikai līdz 110 ºC un ieteicams bez tvaika

PUPU MAISS® – kvalitatīvas suņu gultas

Skaisti un izturīgi audumi​​

PUPU MAISS® suņu gultas šūdina tikai no rūpīgi pārbaudītiem materiāliem. Tie ir biezi un izturīgi, lai tā kalpotu ilgi un uzticami, priecējot ar savu ērtumu gan lielus, gan mazus četrkājainos draugus. 

Plaša izvēle – lai Jūs varētu izvēlēties sev tīkamu krāsu mums ir 15 dažādi mākslīgās ādas un 15 mēbeļu auduma toņi.

PUPU MAISS® gultas ir drošas – mūsu sortimentā esošie mēbeļu audumi atbilst starptautiskam ekoloģijas standartam OEKO-TEX® un Eiropas REACH direktīvai un ir attiecīgi sertificēti. Tas nozīmē, ka audumi nesaturēs kaitīgas un alerģiju izraisošas vielas.

Dubultā nošūtas vīles

Lai suņu gultas kalpotu ilgi – katra vīle tiek šūta dubultā, gluži kā džinsu apģērbam, tāpēc tās ir ļoti izturīgas. Šūšanai izmantojam poliestera diegus, īpaši piemērotus mākslīgajai ādas un mēbeļu audumam.

Noņemams ārējais apvalks

Visas PUPU MAISS® suņu gultas ir viegli kopt – tiem ir ārējais apvalks un elastīgs iekšējais maiss, kurš ir pildīts ar pildījumu.  Ārējais apvalks ir viegli noņemams, lai to varētu izmazgāt.

Droša aizdare

PUPU MAISS® suņu gultas droši tie tiek aizdarīti ar diviem rāvējslēdzējiem. Tos mūsu rūpīgās šuvējas ir iestrādājušas tā, lai “kuģītis” atrastos dziļi  gultiņas iekšpusē. Tas nozīmē, ka ir dubulta aizsardzība. Kā arī esam parūpējušies par to, lai rāvējslēdzējs neskrāpētu grīdu.

Gultiņu pildījums

Viena no galvenajām suņu gultiņu sastāvdaļām ir pildījums. Suņu gultiņas pildām  ar 3-5 mm mazām putupolistirola pērlītēm. Kā arī ar memory foam. Vieglākai gultiņu kopšanai, pildījums ir iepildītas atsevišķā no īpaša, elastīga auduma darinātā oderes maisā.

Garantija

 • Visiem PUPU MAISS ® ražotajiem sēžammaisiem no pirkuma izdarīšanas brīža ir 24 mēnešu garantija.
 • Garantija attiecas uz preces kvalitātes trūkumiem, kas radušies ražotāja vainas dēļ, piemēram, izstrādājums neatbilst preces aprakstam vai nepilda tam paredzētās funkcijas, tā lietošana nav iespējama.
 • Garantija attiecas uz visām sēžammaisa detaļām izņemot granulas, kuras sēžammaisa vai pufa lietošanas laikā “sasēžas”. Bumbiņas kļūst mazākas uz tām izdarītā spiediena rezultātā un tā ir normāla parādība.
 • Pēc sēžammaisa saņemšanas, noteikti to izpakojiet, neglabājiet to cieši aizvērtā iepakojumā. Transportējot pufu, temperatūras svārstību dēļ, iepakojumā var rasties mitrums (kondensāts), tāpēc iepakojums pēc saņemsānas ir jāatver.
 • Garantija neattiecas uz mehāniskiem bojājumiem, kas radušies neatbilstošas un nepareizas lietošanas rezultātā. Kā arī pircēja vainas dēļ.
 • Izmaiņas, kas radušās produkta īpašībās, tā lietošanas laikā un dabīgais nolietojums netiek uzskatīts par kvalitātes defektu.
 • Visas ar atgriežamo preču transportēšanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.

Preču atgriešana

 • Saskaņā ar LR patērētāju aizsardzības normatīvajiem aktiem tiešsaistē iegādāto preci Jūs varat atgriezt 14 dienu laikā pirkuma izdarīšanas brīža.
 • Lai pieteiktu preču atgriešanu, Jums jāizsaka nepārprotama vēlme, rakstot uz e-pastu: pupumaiss@pupumaiss.lv, kas jānosūta pirms atteikuma tiesību izmantošanas termiņa beigām.
 • Atgriežot preci, Jums jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums, lai tā droši tiktu transportēta uz mūsu noliktavu.
 • Visas ar preču atgriešanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.
 • Diemžēl mēs atteiksim preču atgriešanu gadījumos, ja tā ir personalizēta ar klienta izvēlētu izšuvumu vai druku, vai arī prece ir bojāta klienta vainas dēļ.
 • 5 darba dienu laikā pēc preces atgriešanas SIA “BIG RED” veiks naudas līdzekļu atmaksu.

Piegāde

Piegāde tiek veikta  līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijas teritorijā!

BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs 150,- eur 

Piegādes izmaksas:

1 gab. preču piegāde – 9 eur
2 gab. preču piegāde – 15 eur
3 gab. preču piegāde – 19 eur
4 gab. preču piegāde – 22 eur
5 gab. preču piegāde – 27 eur
6 gab. un vairāk preču piegāde – 30 eur

icons

Bezmaksas piegāde

Pasūtījumiem virs 150,- eur

icons

Ātri

Saņem PUPU MAISA sēžammaisu vai suņu gultas ar kurjera jebkurā vietā Latvijā. 

 • Preces piegāde notiks 1-8 darba dienu laikā, mēs Jums nosūtīsim apstiprinājumu.
 • Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno savu vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un tālruņa numuru. 
 • Piegādes dienā ar Jums sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Kurjerdienests piegādes veic darba dienās no 8:00 – 18:00.
 • Norēķināties var ar bankas norēķinu karti preci saņemot, gan veicot tiešsaistes maksājumu internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu. Ja vēlaties norēķināties kā juridiska persona, tad pasūtījuma piezīmēs norādiet rekvizītus un mēs Jums nosūtīsim rēķinu.

Ja nevēlies gaidīt, visi sēžammaisi un suņu gultas ir pieejamas mūsu veikalā / noliktavā Rāmuļu ielā 1, k-1, Rīgā, kur uzreiz vari iegādāties jebkuru pufu vai suņu guļvietu.

icons

Drošs un ērts pirkums

Jūsu ērtībai piedāvājam vairākas norēķināšanās iespējas:

Klientu atsauksmes

Google reitings (4,9 no 5)
4.9/5
Marta Grīsle
Marta Grīsle
Read More
Ērts sēžammais, ātra piegāde un laba kvalitāte! Rekomendēju! :)
Andris Habermanis
Andris Habermanis
Read More
Kvalitatīvi ražoti un ērti sēžamie
Rita Markova-Gavrilova
Rita Markova-Gavrilova
Read More
Pupumaiss elegants, akurāti izgatavots un piegādāts laicīgi. Personāla attieksme perfekta! Paldies!
Previous
Next
Facebook reitings (5 no 5)
5/5
Kristīne Silvestrova
Kristīne Silvestrova
kristine.silvestrova
Read More
Forši, kvalitatīvi maisi! Piegāde arī bija ātrāka kā norādīts un kas vēl foršāk, par pufiem varēja maksāt pie saņemšanas!
Liene Lakstīgala
Liene Lakstīgala
Read More
Es teiktu, zibeniski ātra piegāde un ļoti ērta komunikācija. Uz XXL maisa pietiek vietas visai ģimenei.
Konstantins Dimsakovs
Konstantins Dimsakovs
Read More
Спасибо за вашу работу! Вышивка, качество, цвет... это надо видеть в живую, превысили все ожидания!!! 👍👏👌
Previous
Next

IZMANTO IESPĒJU IETAUPĪT!

Ieliec pufu grozā, ievadi
atlaides kodu: LAIME
un saņem:

-10%
papildus  atlaidi