Kā izvēlēties pareizo sēžammaisu?​

Jūs nesen esat ievākušies jaunās mājās vai esat nolēmuši atsvaidzināt interjeru un ir jāizdara svarīgs lēmums – kādas mēbeles iegādāties? Lai Iegādājoties ērtu un modernu dīvānu ir jārēķinās ar vismaz  600 eiro un uz augšu, bet, vai ir kādas alternatīvas, kā lētāk, un tik pat praktiski iekārtot Jūsu dzīvojamo telpu? Mūsu atbilde ir – jā,  un tie ir sēžammaisi!

Sēžammaisi ir tik dažādi un noteikti jebkurš var atrast tieši viņam piemērotu pufu par saprātīgu naudu. Pufs ir ļoti funkcionāls risinājums, lai iekārtotu Jūsu mājokli, jo to ir viegli pārvietot uz jebkuru vietu mājā, uz tā var gan sēdēt, gan gulēt, un tas būs lielisks risinājums dienās, kad gaidāt ciemiņus.

Tiklīdz esat izlēmuši par labu pufiem ir jāsaprot, cik liels pufs ir nepieciešams, lai tas atbilstu Jūsu mērķiem un vajadzībām. Turpinājumā iepazīstināsm ar dažādiem knifiem un padomiem kā pareizi izvēlēties pufu.

Ar ko ir pildīti sēžammaisi?

Visi sēžammaisi tiek pildīti ar putupolistirola granulām. Tās tiek izmantotas, jo ir mīkstas, un, iesēžoties sēžammaisā, tās piekļaujas Jūsu ķermenim, tā nodrošinot maksimālu komfortu. Granulām ir tāda īpašība “sasēsties”, tas nozīmē, ka ar laiku sēžammaiss paliek mazāk piepildīts. Šajā gadījumā nepieciešams to papildināt pēc Jūsu ieskatiem. Ērtība sēžot pufā ir atkarīga no pildījuma daudzuma, ko katrs pats var regulēt pieberot tik granulu, cik nepieciešams.

Kādi ir sēžammaisu modeļi un izmēri?

Iegādājoties sežammaisu, viens no vissvarīgākajiem kritērijiem ir tā lielums, atbilstoši tam Jūs varat izplānot istabas izkārtojumu. Tā kā sēžammaisiem ir dažādi izmēri, ir iespējams piemeklēt tādu, kas neaizņems pārak daudz vietas un iederēsies jebkurā dzīvojamā telpā. Tāpat arī Jums ir jāsaprot ar kādu mērķi Jūs pērkat pufu – tas būs paredzēts  vienam cilvēkam vai sēdēšanai divatā? 

Tātad pirmais solis ir pufa materiāla izvēle – mākslīgā āda vai mēbeļu audums. Ja plānojat sēžammaisu izmantot ārpus telpām vai, piemēram, uz terases, tad Jums derēs mākslīgās ādas apvalks. Ja plānojat to izmantot tikai iekštelpās, tad derēs mēbeļu audums.
Ja esat klasikas piekritējs, tad būs piemērots vidējā izmēra XL sēžammaiss, kas būs ērts gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tas neaizņems pārak daudz vietas un lieliski papildinās mājokļa interjeru. Nedaudz lielāks un ērtāks būs XXL sēžammaiss, tajā iesēžoties, jutīsieties kā mākonī. Šajā pufā ir atbalsts mugurai un galvai, kā arī ir vieta uz kuras uzlikt rokas. Runājot par nedaudz interesantākiem pufu dizainiem, var pieminēt SYMPHONY sēžammaisu, kas kalpos kā ideāls zvilnis pēc garas darba dienas, izmērā tas ir līzvērtīgs XL sēžammaisam. 

Ja Jums ir daudz brīvas vietas, tad varat izvēlēties Lielo spilvenu, kas ir 1,4 m x 1,8 m liels un maksimāli komfortabls. Tam ir vismaz 6 dažādi pielietojumi, uz tā būs ērti arī 2 sēdētājiem un to droši var izmantot dīvāna vietā.  Mirkļos, kad ir jāizgulda ciemiņi, pufs var transformēties no sēdvietas par guļvietu. Ja vēlaties kaut ko līdzīgu standarta krēslam, tad Jums derēs  JAZZ sēžammaiss, tas ir mīksts un ērts, no tā ir viegli piecelties, pufs ir stabils un  labi atbalsta muguru. Nedaudz lielāks, taču arī ļoti funkcionāls būs Soul sēžammaiss, tas ir platāks par JAZZ pufu un labi derēs lielākiem sēdētājiem.

Dažreiz ir grūti sakombinēt mēbeles ar galdiņu un tik grūti atrast to, kas patiešām patīk, ir praktisks un noderīgs. Jaunums no PUPUMAISS , kas iederēsies jebkurā mājā ir SOUL pufs no de lux mēbeļu auduma. Tas ir izgatavots no luksusa klases auduma, kas ir ļoti izturīgs un moderns. Ir iespējams iegādāties arī komplektu, kas sastāv no 2 SOUL sēžammaisiem un Table lux galdiņa. Table lux ir ne tikai galdiņš, bet arī pufs, jo augšējā virsma ir viegli noņemama. 

Sēžammaisu ir daudz, tikai jāizvēlās piemērotākais modelis. Starpcitu, PUPUMAISS katru mēnesi saviem klientiem piedāvā izdevīgas cenas un atlaides, ja esi izlēmis iegādāties sēžammaisu, tad ieskaties sadaļā VEIKALS 🙂 

IZMANTO IESPĒJU IETAUPĪT!

Ieliec pufu grozā, ievadi
atlaides kodu: LAIME
un saņem:

-10%
papildus  atlaidi