Kā izvēlēties pareizo sēžammaisu?

Jūs nesen esat ievākušies jaunās mājās vai esat nolēmuši atsvaidzināt interjeru un ir jāizdara svarīgs lēmums – kādas mēbeles iegādāties? Lai iegādaties ērtu un modīgu dīvānu ir jārēķinās ar vismaz  600 eiro un uz augšu, bet vai ir kādas alternatīvas kā lētāk un tik pat praktiski iekārtot Jūsu dzīvojamo telpu? Mūsu atbilde ir jā  un tie ir sēžammaisi!

Sēžammaisi  ir tik dažādi un noteikti jebkurš var atrast tieši viņam piemērotu pufu par saprātīgu naudu. Pufs ir ļoti funkcionāls risinājums , lai iekārtotu Jūsu mājokli , jo to ir viegli pārvietot uz jebkuru vietu mājā, uz tā var gan sēdēt , gan gulēt un tas būs lielisks risinājums dienās, kad gaidat ciemiņus.

Tiklīdz esat izlēmuši par labu pufiem ir jāsaprot , cik liels pufs ir nepieciešams, lai tas atbilstu Jūsu mērķiem un vajadzībām. Turpinājumā iepazīstināsm ar dažādiem knifiem un padomiem kā pareizi izvēlēties pufu.

Ar ko ir pildīti sēžammaisi?

Visi sēžammaisi tiek pildīti ar putupolistirola granulām, tā stiek izmantotas, jo ir mīkstas un iesēžoties sēžammaisā tās piekļaujas Jūsu ķermenim, tādejādi nodrošinot maksimālu komfortu. Granulām, kas ir pildījumā ir , ir tāda īpašība “sasēsties”, tas nozīmē, ka ar laiku sēžammaiss paliek mazak piepildīts, jo granulas sasēžās. Šajā gadījumā nepieciešams to papildināt pēc Jūsu ieskatiem. Ērtība sēžot pufā ir atkarīga no pildījuma daudzuma, ko katrs pats var regulēt pieberot tik granulu, cik nepieciešams.

 

Sēžammaisu pildījums-putupolistirola granulas

Kādi ir sēžammaisu modeļi un izmēri?

Iegādājoties sežammaisu, viens no vissvarīgākajiem kritērijiem ir tā lielums, atbilstoši tam Jūs varat izplānot istabas izkārtojumu. Tā kā sēžammaisiem ir dažādi izmēri , ir iespējams piemeklēt tādu, kas neaizņems pārak daudz vietas un iederēsies jebkurā dzīvojamā telpā. Tāpat arī Jums ir jāsaprot ar kādu mērķi Jūs pērkat pufu – tas būs paredzēts  vienam cilvēkam vai sēdēšanai divatā? 

Tātad pirmais solis ir pufa materiāla izvēle – mākslīgā āda vai mēbeļu audums . Ja plānojat sēžammaisu iznest arī ārā vai uz terases , tad Jums derēs mākslīgās ādas apvalks. Ja plānojat to izmantot tikai iekštelpās, tad derēs mēbeļu audums.
Ja esat klasikas piekritējs, tad būs piemērots vidējā izmēra XL sēžammaiss , kas būs ērts gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tas neaizņems pārak daudz vietas un lieliski papildinās mājokli. Nedaudz lielāks un arī ērtāks būs XXL sēžammaiss,
 tajā iesēžoties, jutīsieties kā mākonī. Šajā pufā ir atbalsts mugurai un galvai, kā arī ir vieta uz kuras uzlikt rokas. Runājot pat nedaudz interesantākiem pufu dizainiem, var pieminēt SYMPHONY sēžammaisu , kas kalpos kā ideāls zvilnis pēc garas darba dienas, izmērā tas ir līzvērtīgs XL sēžammaisam. 

XXL sēžammaiss no mēbeļu auduma tirkīzs

XXL sēžammaiss
(diametrs ~1m)

XL pufs no mākslīgās ādas bordo

XL sēžammaiss
(diametrs 85 cm)

SYMPHONY sēžammaiss
(augstums 80 cm, platums 85 cm, garums 105 cm)

Ja Jums ir daudz brīvas vietas, tad varat izvēlēties Lielo spilvenu , kas ir 1,4m x 1,8m liels un ir maksimāli komfortabls. Tam ir vismaz 6 dažādi pielietojumi, uz tā būs ērti arī 2 sēdētājiem un to droši var izmantot dīvāna vietā.  Mirkļos, kad ir jāizgulda ciemiņi, pufs var transformēties no sēdvietas par guļvietu. Ja vēlaties kaut ko līdzīgu standarta krēslam, tad Jums derēs  JAZZ sēžammaiss  , tas ir mīksts un ērts, no tā ir viegli piecelties, pufs ir stabils un  labi atbalsta muguru. Nedaudz lielāks, taču arī ļoti funkcionāls būs Klubkrēsls , tas ir platāks par JAZZ pufu un labi derēs lielākiem sēdētājiem.

Lielais pufs - spilvens

Lielais spilvens
(platums 1,
4 m, garums 1,8 m)

JAZZ-pufs-sarkans

JAZZ sēžammaiss
(platums 65cm, garums 75cm, augstums 80cm)

PUPU MAISS labākie sēžammaisi un pufi

Klubkrēsls
(platums 80 cm, garums 90 cm, augstums 90 cm)

Dažreiz ir grūti sakombinēt mēbeles ar galdiņu un tik grūti atrast to, kas patiešām patīk, ir praktisks un noderīgs. Jaunums no PUPUMAISS , kas iederēsies jebkurā mājā ir SOUL pufs no de lux mēbeļu auduma. Šis modelis ir ļoti līdzīgs Klubkrēslam, taču ir izgatavots no luksusa klases auduma, kas ir ļoti izturīgs un moderns. Ir iespējams iegādāties arī komplektu, kas sastāv no 2 SOUL sēžammaisiem un Table lux galdiņa. Table lux ir ne tikai galdiņš, bet arī pufs, jo augšējā virsma ir viegli noņemama. 

soul de lux zils 2

SOUL deLux sēžammaiss
(platums 80 cm, garums 90 cm, augstums 90 cm)

SOUL  deLux komplekts
Table lux galdiņš
(augstums 35cm, platums 60 cm, garums 60cm)

Sēžammaisu ir daudz, tikai jāizvēlās piemērotākais modelis. Starpcitu, PUPUMAISS katru mēnesi saviem klientiem piedāvā izdevīgas cenas un atlaides, ja esi izlēmis iegādāties sēžammaisu, tad ieskaties sadaļā ATLAIDES 🙂