Par mums

     

 

 

      Mūsu ikdiena ir steigas pilna, katru rītu mēs ceļamies uz darbu, dienas laikā veicam neiedomājami daudz darbu un kad pienāk ilgi gaidītais vakars…..esam pelnījuši atpūtu.  Mēs uzskatam, ka cilvēki ir pelnījuši sēdēt uz ērtām mēbelēm, kas liks tiem justies komfortabli  un PUPU MAISS sēžammaisi ir labākā izvēle.

Ērti, stilīgi sēžammaisi un pufi. Labas cenas.
Apdrukāts sēžammaiss

 

      Lai pārsteigtu radiniekus vai vienkārši papildinātu Jūsu mājokļa interjeru piedāvājam personalizētus pufus ar izšuvumu vai apdruku. Tas lieliski derēs arī uzņēmumiem, kas vēlas papildināt biroja interjeru, skolām un jauniešu centriem,  kafejnīcām un jebkurai organizācijai, kas vēlas būt moderni un ar ērtām mebelēm savā ikdienā.  

 

 

      Mēs ražojam dažādus sēžammaisus gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas ir darināti ar rūpību un mīlestību. Sēžammaisus ir iespējams pielāgot jebkurai gaumei – tas var būt gan no ādas aizvietotāja, gan no auduma. Augsta kvalitāte un labs serviss ir mūsu standarts un kā lielākā vērtība ir laimīgs un apmierināts klients

Lieli, stilīgi un ērti sēžammaisi un pufi

KĀPĒC IZVĒLĒTIES PUPU MAISS SĒŽAMMAISUS?

Labākie sēžammaisi un pufi

ĒRTS

Tas ir ērts, jo maksimāli pielāgojas Jūsu ķermenim un Jūs jūtaties gluži kā guļot mākonī.

Pufi un sēžammaisi

STILĪGS

Sēžammaiss ir lielisks veids kā papildināt mājas, biroja, skolas vai kādu citu interjeru, padarot to mājīgu un stilīgu.  Plašajā audumu un krāsu klāstā jebkurš atradīs sev piemērotāko sēžammaisu.

Izmēģini

VIEGLS UN FUNKCIONĀLS

Pufs ir ļoti viegls un to ir ērti pārvietot uz jebkuru vietu Jūsu mājās. Tieši tāpēc sēžammaiss ir ļoti piemērots tiem, kuriem patīk  bieži mainīt istabas izkārtojumu un eksperimentēt ar mēbeļu izvietojumu.