Par PUPU MAISS®

APMIERINĀTI KLIENTI – MŪSU VĒRTĪBA

PUPU MAISS rūpējas par ikviena klienta labsajūtu un mēs  spējam radīt prieku ar augstu servisu un kvalitatīvu preci. Mēs vēlamies sniegt saviem klientiem ko vairāk kā tikai augstas kvalitātes produktu. Ikviens klients pie mums tiks novērtēts un mēs darīsim visu, lai klients gūtu tikai pozitīvu iepirkšanās pieredzi PUPU MAISS veikalā. Mēs priecājamies par katru pozitīvo atsauksmi un turpinam attīstīties un rast arvien jaunus risinājumus, kas atvieglinātu mūsu klientu dzīvi. Laimīgi klienti ir mūsu panākumu atslēga un tikai kopā mēs varam sasniegt mūsu mērķi un padarīt cilvēku dzīvi ērtāku.

Kvalitāte

Esam meklējuši labākos audumus un materiālus visā pasaulē, lai izstrādātu un radītu sēžammaisus , kas kļūs par klientu mīļāko atpūtas vietu. Mēs mīlam to, ko mēs daram un katrā pufa detaļā, sākot ar ražošanu līdz iepakošanai, esam ielikuši daļinu sevis. Tas ir palīdzējis radīt kvalitatīvu produktu un varam galvot, ka pufi ir izturīgi, funkcionāli un ļoti ērti.

Serviss

Mums patiešām rūp, lai katrs klients justos novērtēts un mēs esam ieinteresēti atrast labāko risinājumu, lai padarītu klientu dzīvi ērtāku. Sākot ar mirkli , kad izvēlēsieties apmeklēt PUPU MAISS veikalu līdz tam, kad saņemsiet preci mēs rūpēsimies par to, lai prece, komunikācija un piegāde būtu augstākajā kvalitātē. Mēs uzklausīsim, īstenosim un rūpēsimies par katru soli un detaļu, lai pieredze ar PUPU MAISS Jums sniedz tikai pozitīvas emocijas.

Funkcionalitāte

Mēs iegādājamies preces un pakalpojumus ar mērķi padarīt savu ikdienu vieglāku. Tāpat arī sēžammaisiem un pufiem, tie nav tikai parasta mēbele, bet gan funkcionāls, ērts un moderns interjera papildinājums. Pufus ir viegli pārvietot uz jebkuru vietu mājās,darbā skolā un arī brīvā dabā tiem . Lasīt grāmatu, skatīties televizoru, atpūsties pēc garas darba dienas – tie ir tikai daži no sēžammaisu pielietojumiem. PUPU MAISS veikalā atrodami pufi no daudzveidīgiem materiāliiem ar plašu krāsu izvēli, ko var pielāgot jebkurām vēlmēm un vajadzībām.

IZMANTO IESPĒJU IETAUPĪT!

Ieliec pufu grozā, ievadi
atlaides kodu: LAIME
un saņem:

-10%
papildus  atlaidi