BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Sēžammaisi

Jā, gadu laikā esam testējuši un atraduši augstākās kvalitātes audumus, kas Jums kalpos ļoti ilgi.

PUPU MAISS ražo pufus, kas derēs ikvienam.
XXL izmēra sēžammaisu mēs iesakām iegādāties īsteniem komforta cienītājiem. Uz tā būs gan ērti sēdēt, gan ļauties nelielai pēcpusdienas snaudai. Vai tas aizņem daudz vietas? Jā tas ir liels, taču atšķirībā no tik pat liela klubkrēsla, sēžammaiss ir ļoti viegls un ērti pārvietojams. XXL izmēra sēzammaiss sver tikai 7 kg. Sēžammaisu Jūs varat nolikt jebkurā stūrī, kad to nelietojat.
XL sēžammaiss būs ērts gan pieaugušajiem, gan jauniešiem. Tas ir kompromiss starp izmēru un cenu. XL izmēra sēžammaiss lieliski iederēsies Jūsu mājoklī, mūsdienīga biroja atpūtas zonā, kādā pludmales ballītē, jauniešu interešu centros utt.
L izmēra sēžammaiss būs piemērots pašiem mazākajiem komforta cienītajiem. Ja jūsu mazākajam ģimenes loceklim ir šāds sēžammaiss, tad tas kļūs par viņa uzticamu līdzgaitnieku līdz pat 10-13 gadu vecumam. Sēžammaiss lieliski iederēsies arī  bērnudārzos, bērnu pieskatīšanas istabās utt.

Jā, pie mums var iegādaties tikai sēžammaisa apvalku, par izcenojumiem, lūdzu, rakstīt uz e-pastu pupumaiss@pupumaiss.lv.

Jā, uz sēžammaisa iespējams izšūt vārdu, logo vai jebko citu. Vairāk par izšūšanu uzzini šeit.
Ir pieejama arī apdruka, kas piemērotāka gadījumos, ja vēlaties apdrukāt lielu laukumu. Vairāk par apdruku uzzini šeit.

Visus sēžammaisus var apskatīt un izmēģināt mūsu veikalā Rāmuļu ielā 1, k-1

Jā, pie mums veikalā Rāmuļu ielā 1, k-1, Rīgā gandrīz visi sēžammaisi ir pieejami uz vietas un uzreiz nopērkami.

Jā, sēžammaisiem ir garantija 2 gadi.

Vairāk par garantijas nosacījumiem uzzini šeit.

Sēžammaisa pildījumā esošās putupolistirola granulas laika gaitā “sasēžas” un noplok. Jaunam sēžammaisam tas notiek gada laikā, tad pufs ir jāpapildina, lai atkal būtu ērts.

Cena un maksājumi

Jūsu ērtībai piedāvājam vairākas norēķināšanās iespējas:

✔ Tiešsaistes maksājums internetbankā;
✔ Priekšapmaksas rēķins (ja esat juridiska persona, tad izrakstam rēķinu);
✔ Skaidrā naudā  vai ar bankas norēķinu karti preces saņemšanas brīdī.

Veiciet pasūtījumu un logā pie “Pasūtījuma piezīmes”  norādiet uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas nr. , juridisko adresi un laukā pie apmaksas atzīmējiet “Priekšapmaksas rēķins”.

Jā, ja Jūs vēlaties iegādaties vairāk kā 5 sēžammaisus varam vienoties par atlaidi. Sīkāka informācija rakstot uz e-pastu: pupumaiss@pupumaiss.lv.

Piegāde

Jā, visus sēžammaisus var  nopirkt pie mums veikalā/noliktavā Rāmuļu ielā 1, k-1, Rīgā. Pirms tam nav jāveic pasūtījums un visu var apskatīt uz vietas. 

Sēžammaisi, kas atrodas uz vietas noliktavā tiks piegādāti 1-3 darba dienu laikā, savukārt tie, kas nav uz vietas, tiks izgatavoti un piegādati  2-5 darba dienu laikā.

Sēžammaisu piegāde visā Latvijas teritorijā līdz šī meneša beigām ir bez maksas!
Sēžammaisu pildījuma piegāde maksās sākot no 5 eiro, atkarībā no daudzuma.

✔ Piegāde ar kurjerdienestu līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijas teritorijā!
✔ Saņemšana uz vietas veikalā/noliktavā Rāmuļu ielā 1, k-1, Rīgā

Rīgā piegādes laiku iespējams pielāgot un piegādāt arī ārpus darba laika.
Pārējā Latvijas teritorijā piegāde notiek 8:00-18:00.

Jā, var, tikai savlaicīgi par to jābrīdina.

Citi jautājumi

Sēžammaisu var papildināt mājas apstākļos sekojoši:

Mākslīgās ādas sēžammaiss – pufam ir dubultais rāvējslēdzis, pirmo var atvērt no ārpuses, otru – no iekšas jāsatausta caur sēžammaisa malu un jāver vaļā. Sēžammaisa papildināšanas instrukcija šeit.

Mēbeļu auduma sēžammaiss – pufam ir ārējais apvalks un iekšējā odere, kur atrodas granulas. Lai papildinātu sēžammaisu atveriet ārējo apvalku, tad iekšējo oderi un pieberiet klāt granulas.

Pildījuma daudzums ir atkarīgs no tā, cik liels ir Jūsu sēžammaiss.

L izmēra sēžammaisam 1 gab 40L iepakojums
XL izmēra  sēžammaisam 1 gab 80L iepakojums,
XXL izmēra sēžammaisam 1 gab 40L un 1 gab 80L iepakojumu, ja sēžammaiss ir ļoti izsēdējies, tad var iegādaties 2 gab 80L iepakojuma.

Cita modeļa sēžammaisiem ir individuāli atkarībā no tā, cik ļoti tas ir izsēdējies, bet pārsvarā papildināšanai pietiek 1 gab 80L iepakojuma.

Kad kurjers ir atvedis sēžammaisu, pirms to pieņemt, Jūs varat to aplūkot un, ja tas Jums nepatīk, attiekties no tā. Kurjers atvedīs pufu mums atpakaļ un, ja jau būsiet samaksājuši, mēs Jums atgriezīsim naudu.
Kā arī piegādāto preci 14 dienu laikā Jūs varat mums atgriezt, atsūtot atpakaļ vai atvedot uz mūsu noliktavu, kas atrodas Ganību dambī 26, Rīgā, un mēs Jums atgriezīsim samaksāto naudu. Izmaksas par atgriešanas izdevumiem sedz klients. 

Ja sēžammaiss ir lietots un uz tā ir redzamas lietošanas pēdas (nobružājumi, skrāpējumi, netīrumi), mēs paturam tiesības ieturēt no atgriežamās summas 15 EUR, lai novērstu bojājumus. Pirms tam, mēs, protams, to saskaņosim ar Jums.

Jā, mēs šujam arī uz pasūtījuma, varam īstenot jebkuru Jūsu vēlmi. Ja sēžammaisa audums un krāsa ir tāda, kas nav mūsu pamatsortimentā, tad pufa izgatavošana var aizņemt līdz 1 mēnesim.

Ja vēlies vari atvest arī savu audumu un mēs no tā uzšūsim jaunu sēžammaisu.

Jā, PUPU MAISS iznomā sēžammaisus Jūsu pasākumiem, konferencēm vai jebkurai citai dzīves situācijai. Nomas piedāvājums un izcenojumi apskatāmi šeit.

IZMANTO IESPĒJU IETAUPĪT!

Ieliec pufu grozā, ievadi
atlaides kodu: LAIME
un saņem:

-10%
papildus  atlaidi