BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Sēžammaisi

Jā, gadu laikā esam testējuši un  atraduši augstākās kvalitātes audumus, kas Jums kalpos ļoti ilgi.

PUPU MAISS ražo pufus, kas derēs ikvienam.
XXL izmēra sēžammaisu mēs iesakām iegādāties īsteniem komforta cienītājiem. Uz tā būs gan ērti sēdēt, gan ļauties nelielai pēcpusdienas snaudai Vai tas aizņem daudz vietas? Jā tas ir liels, taču atšķirībā no tik pat liela klubkrēsla sēžammaiss ir ļoti viegls (XXL izmēra sēzammaiss sver tikai 8 kg) un tas ir viegli pārvietojams. Sēžammaisu Jūs varat nolikt jebkurā stūrī, kad to nelietojat.
XL sēžammaiss būs ērts gan pieaugušajiem, gan jauniešiem. Tas ir kompromiss starp izmēru un cenu. XL izmēra sēžammaiss lieliski iederēsies Jūsu mājoklī, mūsdienīga biroja atpūtas zonā, kādā pludmales ballītē, jauniešu interešu centros utt.
L izmēra sēžammaiss būs piemērots pašiem mazākajiem komforta cienītajiem. Ja jūsu mazākajam ģimenes loceklim ir šāds sēžammaiss, tad tas kļūs par viņa uzticamu līdzgaitnieku līdz pat 10-13 gadu vecumam. Sēžammaiss lieliski iederēsies arī  bērnudārzos, bērnu pieskatīšanas istabās utt.

Jā, pie mums var iegādaties tikai sēžammaisa apvalku, par izcenojumiem , lūdzu, rakstīt uz e-pastu pupumaiss@pupumaiss.lv

Jā, uz sēžammaisa iespējams izšūt vārdu, logo vai jebko citu.
Ir pieejama arī apdruka, kas vajadzīga gadījumos, ja vēlaties apdrukāt lielu laukumu. Vairāk informācijas šeit: https://pupumaiss.lv/pufi-ar-izsuvumu/

Visus sēžammaisus var apskatīt un iemēģināt mūsu veikalā Ganību dambī 26, Rīgā

Jā, pie mums noliktavā Ganību dambī 26, Rīgā gandrīz visi sēžammaisi ir pieejami uz vietas un ir uzreiz nopērkami

Jā, sēžammaisiem ir garantija  2 gadi.

Vairāk par garantijas nosacījumiem šeit: https://www.pupumaiss.lv/sezammaisu-garantija-un-precu-atgriesana/

Sēžammaisa pildījumā esošās  putupolistirola granulas laika gaitā “sasēžas” un noplok. Jaunam sēžammaisam tas notiek gada laikā, tad pufs ir jāpapildina, lai atkal būtu ērts.

Cena un maksājumi

Jūsu ērtībai piedāvājam vairākas norēķināšanās iespējas:

✔ Ar bankas karti mūsu mājaslapā
✔ Ar bankas pārskaitījumu (Ja esat juridiska persona, tad izrakstam rēķinu)
✔ Skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

Veiciet pasūtījumu un logā pie “Pasūtījuma piezīmes”  norādiet uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas nr. , juridisko adresi un laukā pie apmaksas atzīmējiet “Lūdzu izrakstiet rēķinu”.
Saņemot pasūtījumu ar šādu komentāru mēs izrakstīsim Jums rēķinu apmaksai kā arī noformēsim preču pavadzīmi.

Jā, ja Jūs vēlaties iegādaties vairāk kā 5 sēžammaisus varam vienoties par atlaidi. Sīkāka informācija rakstot uz e-pastu : pupumaiss@pupumaiss.lv

Piegāde

Jā, visus sēžammaisus var  nopirkt pie mums veikalā/noliktavā Ganību dambī 26, Rīgā. Pirms tam nav jāveic pasūtījums un visu var apskatīt uz vietas. 

Sēžammaisi, kas atrodas uz vietas noliktavā tiks piegādāti 1-2 darba dienu laikā, savukārt tie, kas nav uz vietas tiks izgatavoti un piegādati  2-4 darba dienu laikā.

Sēžammaisu piegāde visā Latvijas teritorijā līdz šī meneša beigām ir bez maksas!
Sēžammaisu pildījuma piegāde maksās sākot no 5 eiro, atkarībā no daudzuma

✔Piegāde sadarbībā ar VAS „Latvijas Pasts” ekspresspasta kurjeru līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijas teritorijā!
✔Saņemšana uz vietas veikalā/noliktavā Ganību dambī 26, Rīgā

Rīgā piegādes laiku iespējams pielāgot un piegādāt arī ārpus darba laika.
Pārējā Latvijas teritorijā piegāde notiek no pl. 10:00 līdz 17:00

Jā, var , tikai savlaicīgi par to jābrīdina

Citi jautājumi

Sēžammaisu var papildināt mājas apstākļos sekojoši:

Mākslīgās ādas sēžammaiss – Pufam ir dubultais rāvējslēdzis, pirmo var atvērt no ārpuses, otru sēžammaisu no iekšas jāsatausta caur sēžammaisa malu un jāver vaļā. Sēžammaisa papildināšanas instrukcija šeit: https://pupumaiss.lv/ka-papildinat-sezammaisu/

Mēbeļu auduma sēžammaiss – Pufam ir ārējais apvalks un iekšējā odere, kur atrodas granulas. Lai papildinātu sēžammaisu atveriet ārējo apvalku, tad iekšējo oderi un pieberiet klāt granulas.Sēžammaisa papildināšanas instrukcija šeit: https://pupumaiss.lv/ka-papildinat-sezammaisu/

Pildījuma daudzums ir atkarīgs no tā, cik liels ir Jūsu sēžammaiss. Ja Jums ir : 

L izmēra sēžammaisam pietiktu ar 1 gab 45L iepakojums
XL izmēra  sēžammaisam derēs 1 gab 90L iepakojums,
XXL izmēra sēžammaisam vajadzētu 1 gab 45L un 1 gab 90L iepakojumu, ja sēžammaiss ir ļoti izsēdējies, tad var iegādaties 2 gab 90L iepakojuma.

Cita modeļa sēžammaisiem ir individuāli atkarībā no tā, cik ļoti tas ir izsēdējies, bet pārsvarā papildināšanai pietiek 1 gab 90L iepakojuma.

Kad kurjers ir atvedis sēžammaisu, pirms to pieņemt, Jūs varat to aplūkot un, ja tas Jums nepatīk, attiekties no tā. Kurjers atvedīs pufu mums atpakaļ un, ja jau būsiet samaksājuši, mēs Jums atgriezīsim naudu.
Kā arī piegādāto preci 14 dienu laikā Jūs varat mums atgriezt, atsūtot atpakaļ pa pastu vai atvedot uz mūsu noliktavu, kas atrodas Ganību dambī 26, Rīgā  un mēs Jums atgriezīsim samaksāto naudu. Izmaksas par atgriešanas izdevumiem sedz klients. 

Ja sēžammaiss ir lietots un uz tā ir redzamas lietošanas pēdas (nobružājumi, skrāpējumi, netīrumi), mēs paturam tiesības ieturēt no atgriežamās summas 15 EUR, lai novērstu bojājumus. Pirms tam, mēs, protams,to saskaņosim ar Jums.

Jā, mēs šujam arī uz pasūtījuma, varam īstenot jebkuru Jūsu vēlmi. Ja sēžammaisa audums un krāsa ir tāda, kas nav mūsu pamatsortimentā, tad pufa izgatavošana var aizņemt līdz 1 mēnesim.

Ja vēlies vari atvest arī savu audumu un mēs no tā uzšūsim jaunu sēžammaisu

Jā, PUPU MAISS iznomā sēžammaisus Jūsu pasākumiem , konferencēm vai jebkurai citai dzīves situācijai. Nomas piedāvājums un izcenojumi apskatāmi šeit: https://pupumaiss.lv/sezammaisu-noma/