Personalizēti sēžammaisi -
Jūsu biznesa vizītkarte​

Aizdomājaties par vienu no savas dzīves labākajiem momentiem… Esam gatavi minēt, ka viens no šiem momentiem ir lēmums iegādāties sēžammaisu, vai ne? Tas var būt Jūsu darbā vai mājās un pufiem ir visdažādākais pielietojums – lasot, skatoties televizoru, spēlējot videospēles vai vienkārši atpūšoties darba vietā. 

Runājot par darbu, jebkuram uzņēmumam ir svarīgi kļūt atpazīstamam un piesiastīt jaunus klientus, lai to īstenotu ir jāizveido reklāma. Reklāma ir nopietns solis uzņēmuma attīstībā. Vai ir iespējams atrast labāku reklāmas veidu kā personalizēti sēžammaisi? Tie ir ērti, funkcionāli un ļoti pievilcīgi, kas noteikti pievērsīs Jūsu klientu un sadarbības partneru uzmanību. 

Turpiniet lasīt šo rakstu, lai uzzinātu pozitīvos ieguvumus ,izmantojot sežammaisus Jūsu mārketinga kampaņā.

Komfortabla sēdēšana 

Sēžammaisi patīk visiem viena liela un vienkārša iemesla dēļ – tajos ir ļoti ērti sēdēt. Pufi ir visur – drauga mājās, tirdzniecības centros, ofisos u.c. Līdzīgas mēbeles var būt neērtas un smagas, līdz ar to grūti pārvietojamas, savukārt sēžammaisi ir funkcionāli, un tos iespējams pārvietot uz jebkuru vietu mājās vai ofisā. Tā kā pufi ir universāli un patiks jebkuram cilvēkam, tie kalpo kā lieliska dāvana svētkos. Kad Jūs apciemo svarīgi klienti piedāvājiet tiem atpūsties sēžammaisos vai arī izvietojiet tos korporatīvajos pasākumos. Ar personalizētu sēžammaisu Jūs varēsiet atstāt pozitīvu iespaidu par uzņēmumu, kā arī tas noteikti paliks atmiņā ar pozitīvām asociācijām.

Reklāmas vieta

Sēžammaiss ir ne tikai ērts interjera papildinājums, bet arī lieliska vieta reklāmai. Apdrukāts sēžammaiss uz kura būs Jūsu zīmola logo vai sauklis pievērsīs uzmanību un būs viegli pamanāms. Pufs raisīs pozitīvas asociācijas ar Jūsu zīmolu un ieraugot tos, cilvēkos raidīsies interese uzzināt par uzņēmumu vairāk.

Dāvanas konkursos

Vai tuvākajā laikā plānojat rīkot konkursu, kur var laimēt noderīgas balvas? Dažādi saldumi vai našķu grozi ir laba dāvana, bet vai zinat, kas ir noderīgāk? Sēžammaisi! Dāviniet saviem sekotājiem, klientiem vai sadarbības partneriem pufu un viņi to patiešām novērtēs, it īpaši tas patiktu ģimenēm ar bērniem. 

Viegla tīrīšana

Pastāvīgi lietojot sēžammaisus, tie var tikt nosmērēti, taču par to nav jāuztraucas, jo tie ir viegli kopjami. Ja pufi tiek lietotie publiskās vietas, tad labākā izvēle ir mākslīgās ādas sēžammaisi, kurus var notīrīt ar mitru lupatiņu vai jebkuru ādas  kopšanas līdzekli. Ja izlemjat par labu mēbeļu auduma sēžammaisa, tad tam var novilkt ārējo apvalku un izmazgāt veļasmašīnā. Ja Jūsu uzņēmums bieži rīko dažādas konferences vai pasākumus , tad pufi ar Jūsu uzņēmuma logo noderēs apmeklētāju atpūtai.

Darbinieku apmierinātība

Kā jau iepriekš minējām, sēžammaisi ir ļoti ērti un piemēroti ilgstošai sēdēšanai, tādēļ ir piemēroti ofisa darbiniekiem, kuriem lielākā dienas daļa paiet sēžot. Laika gaitā ilgstoša sēdēšana krēslā var radīt veselības problēmas, tādēļ sēžammaiss ir laba alternatīva, īpaši jauniem cilvēkiem.
Ja Jūsu uzņēmums atrodas ofisa telpās, tad iekārtojiet atpūtas stūrīti ar personalizētiem sēžammaisiem un darbinieki to noteikti novērtēs. Ja tas ir iespējams, tad darbiniekiem varetu patikt sēžammaiss kā darba krēsls. Par šādu piedāvājumu darbinieks justos novērtēts un iepriecināts.
Kā arī var motivēt darbiniekus un piedāvāt sēžammaisu kā balvu par veiksmīgi realizētu projektu.

Kad runa ir par reklāmu, bieži vien ir grūti atrast jaunas un efektīvas idejas. Izvēlieties sēžammaisu ar Jūsu uzņēmuma logo vai saukli un Jūs uzņēmums noteikti tiks pamanīts!
Pupumaiss  speciālisti spēs īstenot jebkuru Jūsu ideju un ieteiks labāko risinājumu Jūsu uzņēmumam!
Ja ir kādi jautājumi, gaidīsim ziņu uz e-pastu: pupumaiss@pupumaiss.lv vai zvani  29492178

Daži piemēri Iedvesmai

IZMANTO IESPĒJU IETAUPĪT!

Ieliec pufu grozā, ievadi
atlaides kodu: LAIME
un saņem:

-10%
papildus  atlaidi