Suņu gulta ALA 90 x 90 cm vidēja izmēra suņiem

no ūdeni un netīrumus atgrūdoša auduma

 110.00

Suņu gulta ALA 90 x 90 cm vidēja izmēra suņiem

no ūdeni un netīrumus atgrūdoša auduma

 110.00

Krāsa : Bēšs
Clear Selection

Kāpēc PUPU MAISS®?

KVALITĀTE

PUPU MAISS® suņu gultas tiek ražotas individuāli, tāpēc katru guļvietu, pirms nonākšanas pie Jūsu četrkājainā drauga, meistars rūpīgi pārbauda, vai tā atbilst mūsu augstajiem kvalitātes standartiem.

DROŠĪBA

Visiem audumiem OEKO-TEX® STANDART 100 sertifikāts, kas nozīmē, ka suņu gultas ir drošas gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem. Audumu ražošanā un tā sastāvā nav kaitīgas vielas.

RAŽOTS LATVIJĀ

Ar mīlestību un rūpību

Ārējais apvalks: IDEAL ūdeni un netīrumus atgrūdošs audums
Suņu gultas iekšpuse: Mīksta aitādas imitācija
Pildījums: Memory foam
Kopšana: Ārējais apvalks viegli noņemams un mazgājams
Izmēri:
Diametrs: ⌀ 90 cm
Augstums: 15 cm
Alas atvēruma augstums: 20 cm

Piemērots vidēja izmēra suņu šķirnēm:
Bīgls, Franču buldogs, Amerikāņu Stafordšīras terjers, Austrālijas ganu suns, Buldogs, Bulterjers, ……

Suņu gulta ALA – ir domāta lai Jūsu četrkājainajam draugam būtu silti, ērti un droši. Tā ir ideāla guļvieta suņiem, kas mīl ierušināties zem segas, saritināties kamoliņā – tiem kas ir jutīgi  pret aukstumu. Kā arī tiem četrkājainajiem draugiem, kas ir bailīgi un viegli satraucas. Jūsu suņiem tā būs iemīļot vieta kur paslēpties un būt siltumā.

Mīkstā aitādas imitācija, kas iestrādāta suņu gultas “alā” patīkami sildīs, jūsu mīluli, maigi to apsedzot ļaujot tam paslēpties savā mājīgajā migā.

Guļvietas virsma ir darināta no bieza un izturīga auduma IDEAL, kas ir maigs un mīksts. Šis ir mitrumu atgrūdošs audums ar īpašu pārklājumu, kas neļauj netīrumiem “ieēsties” tā virsmā, tāpēc ir viegli kopjama. Noskaties šo video un pārliecinies:

Pa laikam mēs suņus arī mazgājam, tāpat ir arī ar vietu kur suns guļ. Pupu maiss suņu guļvietas ALA ārējais apvalks ir viegli noņemam un mazgājams.

Suņu gultas  ir iestrādāts plastikāta loks, kas nepieredzējušiem suņiem ļauj vieglāk tajā ielīst. Kad suns ir sapratis, kā tas strādā šo loku var izņemt.

Vairumam suņu – jo mīkstāk, jo labāk. Tāpēc guļvieta ir pildīta ar mīkstu memory foam pildījumu. Kas ir krietni ilgmūžīgāks salīdzinājumā ar trandicionālo gultiņu pildījumu – sintaponu. Pildījums ir iestrādāts atsevišķā iekšējā maisā. Ārējo apvalku jūs varat noņemt un izmazgāt.

Guļvietas pamatne ir veidota no ūdensizturīga materiāla, tāpēc vasarā, jūs varat to nest laukā un novietot zālājā vai uz terases.

 1. Ārējais apvalks: Viegli kopjams ūdeni un netīrumus atgrūdošs audums
 2. Polsterējums: Aitādas imitācija
 3. Iekšējais maiss: Pildījums ir iepildīts iekšējā maisā, kas viegli izņemams, lai ārējo apvalku var izmazgāt.
 4. Pildījums: Suņu gulta ir pildīta ar mīkstu poliestera šķiedru.
IDEAL audums suņu gultām
 • Mēbeļu audums IDEAL patiks visprasīgākajam četrkājainajam draugam, tas ir ļoti mīksts un patīkams pieskārienam, kā arī tam ir lieliska īpašība – tas atgrūž mitrumu un neļauj netīrumiem iekļūt audumā, gluži kā mākslīgā āda. Tajā pašā laikā audums ir elpojošs.
 • Audums IDEAL ir pārklāts ar īpašu nanodaļiņu aizsargkārtu, kas atgrūž šķidrumu un aizkavē tā uzsūkšanos. Tā vietā, lai uz izlijušo ūdeni audums uzsūktu, tas gluži kā dzīvsudrabs notek, neatstājot pēdas. No auduma viegli var notīrīt pat pildspalvas un flomastera pēdas bez ķīmiskās tīrītavas apmeklējuma. Tāpēc tas ir ideāli piemērots suņu gultām.
 • Mēbeļu audums IDEAL ir biezs un blīvs, tāpēc tam ir nepārspējami augsti izturības rādītāji. Suņu gultas no šāda materiāla izturēs suņu asos nagus.
 • Audums IDEAL ražots no augstas kvalitātes materiāliem, tāpēc ir izturīgs un kalpos gadiem ilgi. Tas nesatur alerģiju izraisošas vai kaitīgas vielas, ko apliecina starptautiskais  OEKO-TEX® sertifikāts, kā arī tas atbilst Eiropas REACH direktīvai.
 • Audums ir paredzēts lietošanai iekštelpās.
Priekšrocības:
 • Viegli kopjams – mitrumu un netīrumu.
 • Ilgi kalpos – izturīgs un mīksts
 • Drošs dzīvniekiem – Nesatur kaitīgas vielas, OEKO-TEX® sertificēts
Tehniskā informācija:

Audums: 100% poliesters

Svars:  390 g/m2 +/- 5%

Izturīgs audums: 90 000 – 100 000 (Martindale tests)

Ir  OEKO-TEX® 100 sertifikāts

Krāsu noturība pret sauli 5  (pēc ISO 105 B02 )

Mazgāt ar rokām, vai veļas mašīnā delikātā režīmā temperatūrā līdz 30 °C

Auduma IDEAL kopšana

  

Suņu gultas, kas ir izgatavotas no auduma IDEAL, ir  paredzēti lietošanai iekštelpās.

✔ Mazgāt ar rokām vai veļas mašīnā delikātā režīmā temperatūrā līdz 30 °C

❌ Neizmantot veļas balinātāju

❌ Nežāvēt veļas žāvētājā

❌ Neveikt ķīmisko tīrīšanu

❌ Negludināt augstā temperatūrā, tikai līdz 110 ºC un ieteicams bez tvaika

PUPU MAISS® – kvalitatīvi sēžammaisi

Skaisti un izturīgi audumi​​

PUPU MAISS savus sēžammaisus šūdina tikai no rūpīgi pārbaudītiem materiāliem. Tie ir biezi un izturīgi, lai sēžammaiss kalpotu ilgi un uzticami, priecējot ar savu ērtumu gan lielus, gan mazus. 

Plaša izvēle – lai Jūs varētu izvēlēties sev tīkamu krāsu mums ir 15 dažādi mākslīgās ādas un 15 mēbeļu auduma toņi.

PUPU MAISS sēžammaisi ir droši gan bērniem, gan pieaugušajiem – mūsu sortimentā esošie mēbeļu audumi atbilst starptautiskam ekoloģijas standartam OEKO-TEX® vai Eiropas REACH direktīvai un ir attiecīgi sertificēti. Tas nozīmē, ka audumi nesaturēs kaitīgas un alergēnas vielas.

Dubultā nošūtas vīles

Lai sēžammaisi kalpotu ilgi – katra vīle tiek šūta dubultā, gluži kā džinsu apģērbam, tāpēc tās ir ļoti izturīgas. Šūšanai izmantojam poliestera diegus, īpaši piemērotus mākslīgajai ādas un mēbeļu audumam.

Noņemams ārējais apvalks

Auduma sēžammaisus ir viegli kopt – tiem ir ārējais apvalks un elastīgs iekšējais maiss, kurš ir pildīts ar baltajām pērlītēm.  Ārējais apvalks ir viegli noņemams, lai to varētu izmazgāt.

Droša aizdare

PUPUMAISS sēžammaisi ir droši tie tiek aizdarīti ar diviem rāvējslēdzējiem. Tos mūsu rūpīgās šuvējas ir iestrādājušas tā, lai “kuģītis” atrastos dziļi sēžammaisa iekšpusē. Tas nozīmē, ka ir dubulta aizsardzība. Kā arī esam parūpējušies par to, lai rāvējslēdzējs neskrāpētu grīdu.

Sēžammaisu pildījums ​

Viena no galvenajām sēžammaisu sastāvdaļām ir pildījums. Savus sēžammaisus pildām ar 3-5 mm mazām putupolistirola pērlītēm, kas ir labākais risinājums sēžammaisu piepildīšanai. Vieglākai sēžammaisu kopšanai, auduma maisiem, mazās pērlītes ir iepildītas atsevišķā no īpaša, elastīga auduma darinātā oderes maisā.

Par cik šīs granulas par 90% sastāv no gaisa ar laiku, lietojot pufu, tās “sasēžas”, kļūst mazākas. Tāpēc jebkurš sēžammaiss pēc pirmajiem 9 – 12 mēnešiem būs jāpapildina. Sēžammaisu pildījumu var iegādāties šeit.

Garantija

 • Visiem PUPU MAISS ® ražotajiem sēžammaisiem no pirkuma izdarīšanas brīža ir 24 mēnešu garantija.
 • Garantija attiecas uz preces kvalitātes trūkumiem, kas radušies ražotāja vainas dēļ, piemēram, izstrādājums neatbilst preces aprakstam vai nepilda tam paredzētās funkcijas, tā lietošana nav iespējama.
 • Garantija attiecas uz visām sēžammaisa detaļām izņemot granulas, kuras sēžammaisa vai pufa lietošanas laikā “sasēžas”. Bumbiņas kļūst mazākas uz tām izdarītā spiediena rezultātā un tā ir normāla parādība.
 • Pēc sēžammaisa saņemšanas, noteikti to izpakojiet, neglabājiet to cieši aizvērtā iepakojumā. Transportējot pufu, temperatūras svārstību dēļ, iepakojumā var rasties mitrums (kondensāts), tāpēc iepakojums pēc saņemsānas ir jāatver.
 • Garantija neattiecas uz mehāniskiem bojājumiem, kas radušies neatbilstošas un nepareizas lietošanas rezultātā. Kā arī pircēja vainas dēļ.
 • Izmaiņas, kas radušās produkta īpašībās, tā lietošanas laikā un dabīgais nolietojums netiek uzskatīts par kvalitātes defektu.
 • Visas ar atgriežamo preču transportēšanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.

Preču atgriešana

 • Saskaņā ar LR patērētāju aizsardzības normatīvajiem aktiem tiešsaistē iegādāto preci Jūs varat atgriezt 14 dienu laikā pirkuma izdarīšanas brīža.
 • Lai pieteiktu preču atgriešanu, Jums jāizsaka nepārprotama vēlme, rakstot uz e-pastu: pupumaiss@pupumaiss.lv, kas jānosūta pirms atteikuma tiesību izmantošanas termiņa beigām.
 • Atgriežot preci, Jums jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums, lai tā droši tiktu transportēta uz mūsu noliktavu.
 • Visas ar preču atgriešanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.
 • Diemžēl mēs atteiksim preču atgriešanu gadījumos, ja tā ir personalizēta ar klienta izvēlētu izšuvumu vai druku, vai arī prece ir bojāta klienta vainas dēļ.
 • 5 darba dienu laikā pēc preces atgriešanas SIA “BIG RED” veiks naudas līdzekļu atmaksu.

Piegāde

Piegāde tiek veikta  līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijas teritorijā!

BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs 150,- eur 

Piegādes izmaksas:

1 gab. preču piegāde – 9 eur
2 gab. preču piegāde – 15 eur
3 gab. preču piegāde – 19 eur
4 gab. preču piegāde – 22 eur
5 gab. preču piegāde – 27 eur
6 gab. un vairāk preču piegāde – 30 eur

icons

Bezmaksas piegāde

Pasūtījumiem virs 150,- eur

icons

Ātri

Saņem PUPU MAISA sēžammaisu vai suņu gultas ar kurjera jebkurā vietā Latvijā. 

 • Preces piegāde notiks 1-8 darba dienu laikā, mēs Jums nosūtīsim apstiprinājumu.
 • Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno savu vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un tālruņa numuru. 
 • Piegādes dienā ar Jums sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Kurjerdienests piegādes veic darba dienās no 8:00 – 18:00.
 • Norēķināties var ar bankas norēķinu karti preci saņemot, gan veicot tiešsaistes maksājumu internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu. Ja vēlaties norēķināties kā juridiska persona, tad pasūtījuma piezīmēs norādiet rekvizītus un mēs Jums nosūtīsim rēķinu.

Ja nevēlies gaidīt, visi sēžammaisi un suņu gultas ir pieejamas mūsu veikalā / noliktavā Rāmuļu ielā 1, k-1, Rīgā, kur uzreiz vari iegādāties jebkuru pufu vai suņu guļvietu.

icons

Drošs un ērts pirkums

Jūsu ērtībai piedāvājam vairākas norēķināšanās iespējas:

Klientu atsauksmes

Google reitings (4,9 no 5)
4.9/5
Marta Grīsle
Marta Grīsle
Read More
Ērts sēžammais, ātra piegāde un laba kvalitāte! Rekomendēju! :)
Andris Habermanis
Andris Habermanis
Read More
Kvalitatīvi ražoti un ērti sēžamie
Rita Markova-Gavrilova
Rita Markova-Gavrilova
Read More
Pupumaiss elegants, akurāti izgatavots un piegādāts laicīgi. Personāla attieksme perfekta! Paldies!
Previous
Next
Facebook reitings (5 no 5)
5/5
Kristīne Silvestrova
Kristīne Silvestrova
kristine.silvestrova
Read More
Forši, kvalitatīvi maisi! Piegāde arī bija ātrāka kā norādīts un kas vēl foršāk, par pufiem varēja maksāt pie saņemšanas!
Liene Lakstīgala
Liene Lakstīgala
Read More
Es teiktu, zibeniski ātra piegāde un ļoti ērta komunikācija. Uz XXL maisa pietiek vietas visai ģimenei.
Konstantins Dimsakovs
Konstantins Dimsakovs
Read More
Спасибо за вашу работу! Вышивка, качество, цвет... это надо видеть в живую, превысили все ожидания!!! 👍👏👌
Previous
Next

IZMANTO IESPĒJU IETAUPĪT!

Ieliec pufu grozā, ievadi
atlaides kodu: LAIME
un saņem:

-10%
papildus  atlaidi