Sēžammaiss SURF VIVA

no velveta mēbeļu auduma

 190.00  157.00

- 17%

Sēžammaiss SURF VIVA

no velveta mēbeļu auduma

 190.00  157.00

Krāsa : Latte
Clear Selection

Kāpēc PUPU MAISS®?

BEZMAKSAS PIEGĀDE

Līdz pat Jūsu mājām
(pasūtījumiem virs 150,- eur)

GARANTIJA 2 GADI

Rūpīgs meistara darbs

icons

RAŽOTS LATVIJĀ

Ar mīlestību

Ārējais apvalks – velveta audums
Iekšējais maiss – granulas iepildītas iekšējā maisā, lai ārējo apvalku var noņemt un izmazgāt
Pildījums – putupolistirola granulas (~390l)
Dubultā nošūtas vīles – modernam izskatam un nepārspētai izturībai
Droša aizdare – rūpīgi iestrādāti un paslēpti rāvējslēdzēji – bērni neatvērs
Ērts – pieaugušajiem un pusaudžiem

Piemērots lietošanai iekštelpās:

 • mājās – viesistabā, guļamistabā, bērnu istabā…
 • publiskās vietās – birojos, konferenču zālēs, viesu namos un viesnīcās…
Size icons centred product

120 cm

Size icons centred product

150 cm

Size icons centred product

110 cm

ICONSKG

8 kg

Sēžammaiss SURF VIVA ir ražots no mīksta un bieza velveta mēbeļu auduma. Tas patiks visiem, kas novērtē komfortu un stilu. Sēžot pufā, šī auduma samtainā tekstūra sniegs Tev mājīgu un patīkamu sajūtu.

Tā izturīgā konstrukcija un augstā kvalitāte nodrošinās, ka varēsi baudīt šo sēžammaisu vismaz 10 gadus. Neskatoties uz to, cik bieži to lietosi, tas joprojām izskatīsies kā jauns.

SURF VIVA ir pieejams plašā krāsu paletē. No 10 dažādiem toņiem varēsi izvēlēties tieši to, kas perfekti atbilst Tavas mājas interjeram. Auduma krāsas ir dziļas un noturīgas, tāpēc sēžammaiss izskatīsies kā jauns pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

SURF VIVA neatstās vienaldzīgu nevienu, kas vēlas piešķirt savam mājoklim jaunu komforta un stila dimensiju.

Tam ir piramīdas formas dizains, kas to padara īpaši ērtu. Jautāsiet kurš ir pats ērtākais pufs? Mēs atbildēsim SURF VIVA!

SURF VIVA pielāgojas ķermeņa aprisēm, tas lieliski balsta muguru, plecus un galvu. Sēžot uz šī sēžammaisa Jūs izbaudīsiet nepārspētu komfortu. Turklāt uz tā ērti jutīsies arī 2 pieaugušie.

SURF VIVA ārējais apvalks ir viegli noņemams, pildījums paliek atsevišķā iekšējā maisā, un to var izmazgāt, ja gadījies pufu sasmērēt.

SURF VIVA no velūra auduma lieliski iederēsies jebkurā interjerā – gan modernā, gan klasiskā.

✔ Sēžammaiss piemērots gan pieaugušajiem, gan pusaudžiem

✔ Viegls – sēžammaisu var ērti pārvietot jebkur

✔ Liels – uz sēžammaisa var ērti sēdēt 2 pieaugušie

✔ Izturīgs – kalpos gadiem ilgi

✔ Ergonomisks – sēžammaiss pielāgojas ķermenim, sniedzot Jūsu nogurušajai mugurai lielisku atbalstu, ļaujot tai atpūsties

✔ Lieliska dāvana kādam Jums īpašam cilvēkam

✔ To var lietot gan mājās, gan dažādās publiskās vietās – birojos, konferenču zālēs…

✔ Droša mēbele bērniem – nav asu stūru

 1. Ārējais apvalks: Sēžammaisu apvalks ir šūts no maiga un patīkama mēbeļu auduma. Tas ir viegli noņemams un mazgājams.
 2. Iekšējais maiss: Pildījums ir iepildīts iekšējā maisā, kas ir izgatavots elastīga materiāla, pateicoties kuram tas pielāgojas sēžammaisa formai.
 3. Pildījums: Sēžammaisi ir pildīti ar mazām, 3-5 mm diametrā, putupolistirola pērlītēm, kas iepildītas pufā lieliski pielāgojas Jūsu ķermenim.

Gaisu caurlaidīgs mēbeļu audums

Maigs un mīksts

Dzīvnieku draudzīgs –
drošs pret suņu un kaķu nagu skrāpējumiem

VIVA velveta mēbeļu audums

 • VIVA – ir moderns un mīksts velveta audums visiem, kas novērtē komfortu un stilu. Sēžot pufā, šī auduma samtainā tekstūra sniegs Tev mājīgu un patīkamu sajūtu. VIVA izturīgā konstrukcija un augstā kvalitāte nodrošinās, ka varēsi baudīt šo sēžammaisu ilgu laiku. Neskatoties uz to, cik bieži to lietosi, tas joprojām izskatīsies kā jauns.
 • VIVA  velveta audums ir pieejams plašā krāsu paletē. No 10 dažādiem toņiem varēsi izvēlēties tieši to, kas perfekti atbilst Tavas mājas interjeram. Auduma krāsas ir dziļas un noturīgas, tāpēc sēžammaiss izskatīsies kā jauns pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Velveta audums VIVA neatstāts vienaldzīgu nevienu, kas vēlas piešķirt savam mājoklim jaunu komforta un stila dimensiju. 
 • Audums VIVA ražots no augstas kvalitātes materiāliem, tāpēc ir izturīgs un kalpos gadiem ilgi. Tas nesatur alerģiju izraisošas vai kaitīgas vielas, ko apliecina starptautiskais  OEKO-TEXⓇ sertifikāts un atbilst Eiropas REACH direktīvai.
 • Audums paredzēts lietošanai iekštelpās. 

Priekšrocības

 • Mīksts un maigs pieskārieniem
 • Biezs un izturīgs
 • Auduma virsma “nesaveļas”
 • Elpojošs audums
 • Draudzīgs dzīvniekiem 
 • Mazgājams

 

Auduma specifikācija:

Audums: 100% poliesters
Svars:  380 g/m2 +/- 5%
Nodilumizturība (ISO 12947-2): 100 000 cikli
Krāsu noturība pret sauli (ISO 105 B02:2014): 4-5
Mazgāt ar rokām

Auduma IDEAL kopšana

  

Pufi, kas ir izgatavoti no mēbeļu auduma IDEAL, ir  paredzēti lietošanai iekštelpās.

✔ Mazgāt ar rokām

❌ Neizmantot veļas balinātāju

❌ Nežāvēt veļas žāvētājā

❌ Neveikt ķīmisko tīrīšanu

❌ Negludināt augstā temperatūrā, tikai līdz 110 ºC un ieteicams bez tvaika

PUPU MAISS® – kvalitatīvi sēžammaisi

Skaisti un izturīgi audumi​​

PUPU MAISS savus sēžammaisus šūdina tikai no rūpīgi pārbaudītiem materiāliem. Tie ir biezi un izturīgi, lai sēžammaiss kalpotu ilgi un uzticami, priecējot ar savu ērtumu gan lielus, gan mazus. 

Plaša izvēle – lai Jūs varētu izvēlēties sev tīkamu krāsu mums ir 15 dažādi mākslīgās ādas un 15 mēbeļu auduma toņi.

PUPU MAISS sēžammaisi ir droši gan bērniem, gan pieaugušajiem – mūsu sortimentā esošie mēbeļu audumi atbilst starptautiskam ekoloģijas standartam OEKO-TEX® vai Eiropas REACH direktīvai un ir attiecīgi sertificēti. Tas nozīmē, ka audumi nesaturēs kaitīgas un alergēnas vielas.

Dubultā nošūtas vīles

Lai sēžammaisi kalpotu ilgi – katra vīle tiek šūta dubultā, gluži kā džinsu apģērbam, tāpēc tās ir ļoti izturīgas. Šūšanai izmantojam poliestera diegus, īpaši piemērotus mākslīgajai ādas un mēbeļu audumam.

Noņemams ārējais apvalks

Auduma sēžammaisus ir viegli kopt – tiem ir ārējais apvalks un elastīgs iekšējais maiss, kurš ir pildīts ar baltajām pērlītēm.  Ārējais apvalks ir viegli noņemams, lai to varētu izmazgāt.

Droša aizdare

PUPUMAISS sēžammaisi ir droši tie tiek aizdarīti ar diviem rāvējslēdzējiem. Tos mūsu rūpīgās šuvējas ir iestrādājušas tā, lai “kuģītis” atrastos dziļi sēžammaisa iekšpusē. Tas nozīmē, ka ir dubulta aizsardzība. Kā arī esam parūpējušies par to, lai rāvējslēdzējs neskrāpētu grīdu.

Sēžammaisu pildījums ​

Viena no galvenajām sēžammaisu sastāvdaļām ir pildījums. Savus sēžammaisus pildām ar 3-5 mm mazām putupolistirola pērlītēm, kas ir labākais risinājums sēžammaisu piepildīšanai. Vieglākai sēžammaisu kopšanai, auduma maisiem, mazās pērlītes ir iepildītas atsevišķā no īpaša, elastīga auduma darinātā oderes maisā.

Par cik šīs granulas par 90% sastāv no gaisa ar laiku, lietojot pufu, tās “sasēžas”, kļūst mazākas. Tāpēc jebkurš sēžammaiss pēc pirmajiem 9 – 12 mēnešiem būs jāpapildina. Sēžammaisu pildījumu var iegādāties šeit.

Garantija

 • Visiem PUPU MAISS ® ražotajiem sēžammaisiem no pirkuma izdarīšanas brīža ir 24 mēnešu garantija.
 • Garantija attiecas uz preces kvalitātes trūkumiem, kas radušies ražotāja vainas dēļ, piemēram, izstrādājums neatbilst preces aprakstam vai nepilda tam paredzētās funkcijas, tā lietošana nav iespējama.
 • Garantija attiecas uz visām sēžammaisa detaļām izņemot granulas, kuras sēžammaisa vai pufa lietošanas laikā “sasēžas”. Bumbiņas kļūst mazākas uz tām izdarītā spiediena rezultātā un tā ir normāla parādība.
 • Pēc sēžammaisa saņemšanas, noteikti to izpakojiet, neglabājiet to cieši aizvērtā iepakojumā. Transportējot pufu, temperatūras svārstību dēļ, iepakojumā var rasties mitrums (kondensāts), tāpēc iepakojums pēc saņemsānas ir jāatver.
 • Garantija neattiecas uz mehāniskiem bojājumiem, kas radušies neatbilstošas un nepareizas lietošanas rezultātā. Kā arī pircēja vainas dēļ.
 • Izmaiņas, kas radušās produkta īpašībās, tā lietošanas laikā un dabīgais nolietojums netiek uzskatīts par kvalitātes defektu.
 • Visas ar atgriežamo preču transportēšanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.

Preču atgriešana

 • Saskaņā ar LR patērētāju aizsardzības normatīvajiem aktiem tiešsaistē iegādāto preci Jūs varat atgriezt 14 dienu laikā pirkuma izdarīšanas brīža.
 • Lai pieteiktu preču atgriešanu, Jums jāizsaka nepārprotama vēlme, rakstot uz e-pastu: pupumaiss@pupumaiss.lv, kas jānosūta pirms atteikuma tiesību izmantošanas termiņa beigām.
 • Atgriežot preci, Jums jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums, lai tā droši tiktu transportēta uz mūsu noliktavu.
 • Visas ar preču atgriešanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.
 • Diemžēl mēs atteiksim preču atgriešanu gadījumos, ja tā ir personalizēta ar klienta izvēlētu izšuvumu vai druku, vai arī prece ir bojāta klienta vainas dēļ.
 • 5 darba dienu laikā pēc preces atgriešanas SIA “BIG RED” veiks naudas līdzekļu atmaksu.

Piegāde

Piegāde tiek veikta  līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijas teritorijā!

BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem virs 150,- eur 

Piegādes izmaksas:

1 gab. preču piegāde – 9 eur
2 gab. preču piegāde – 15 eur
3 gab. preču piegāde – 19 eur
4 gab. preču piegāde – 22 eur
5 gab. preču piegāde – 27 eur
6 gab. un vairāk preču piegāde – 30 eur

icons

Bezmaksas piegāde

Pasūtījumiem virs 150,- eur

icons

Ātri

Saņem PUPU MAISA sēžammaisu vai suņu gultas ar kurjera jebkurā vietā Latvijā. 

 • Preces piegāde notiks 1-8 darba dienu laikā, mēs Jums nosūtīsim apstiprinājumu.
 • Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno savu vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un tālruņa numuru. 
 • Piegādes dienā ar Jums sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Kurjerdienests piegādes veic darba dienās no 8:00 – 18:00.
 • Norēķināties var ar bankas norēķinu karti preci saņemot, gan veicot tiešsaistes maksājumu internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu. Ja vēlaties norēķināties kā juridiska persona, tad pasūtījuma piezīmēs norādiet rekvizītus un mēs Jums nosūtīsim rēķinu.

Ja nevēlies gaidīt, visi sēžammaisi un suņu gultas ir pieejamas mūsu veikalā / noliktavā Rāmuļu ielā 1, k-1, Rīgā, kur uzreiz vari iegādāties jebkuru pufu vai suņu guļvietu.

icons

Drošs un ērts pirkums

Jūsu ērtībai piedāvājam vairākas norēķināšanās iespējas:

Klientu atsauksmes

Google reitings (4,9 no 5)
4.9/5
Marta Grīsle
Marta Grīsle
Read More
Ērts sēžammais, ātra piegāde un laba kvalitāte! Rekomendēju! :)
Andris Habermanis
Andris Habermanis
Read More
Kvalitatīvi ražoti un ērti sēžamie
Rita Markova-Gavrilova
Rita Markova-Gavrilova
Read More
Pupumaiss elegants, akurāti izgatavots un piegādāts laicīgi. Personāla attieksme perfekta! Paldies!
Previous
Next
Facebook reitings (5 no 5)
5/5
Kristīne Silvestrova
Kristīne Silvestrova
kristine.silvestrova
Read More
Forši, kvalitatīvi maisi! Piegāde arī bija ātrāka kā norādīts un kas vēl foršāk, par pufiem varēja maksāt pie saņemšanas!
Liene Lakstīgala
Liene Lakstīgala
Read More
Es teiktu, zibeniski ātra piegāde un ļoti ērta komunikācija. Uz XXL maisa pietiek vietas visai ģimenei.
Konstantins Dimsakovs
Konstantins Dimsakovs
Read More
Спасибо за вашу работу! Вышивка, качество, цвет... это надо видеть в живую, превысили все ожидания!!! 👍👏👌
Previous
Next

IZMANTO IESPĒJU IETAUPĪT!

Ieliec pufu grozā, ievadi
atlaides kodu: LAIME
un saņem:

-10%
papildus  atlaidi