Sēžammaiss DUVI SOFA IDEAL + DĀVANA (2 gab. dekoratīvie spilveni)

no šķidrumus un netīrumus atgrūdoša mēbeļu auduma

 270.00  249.00

- 8%

Sēžammaiss DUVI SOFA IDEAL + DĀVANA (2 gab. dekoratīvie spilveni)

no šķidrumus un netīrumus atgrūdoša mēbeļu auduma

 270.00  249.00

Krāsa : Bordo
Notīrīt izvēli

Dāvana - dekoratīvais spilvens 50x50 cm

Kāpēc PUPU MAISS®?

BEZMAKSAS PIEGĀDE

Līdz pat Jūsu mājām

GARANTIJA 2 GADI

Rūpīgs meistara darbs

icons

RAŽOTS LATVIJĀ

Ar mīlestību

Ārējais apvalks – šķidrumus un netīrumus atgrūdošs mēbeļu audums. Noskaties video par šo audumu.
Iekšējais maiss – granulas iepildītas iekšējā maisā, lai ārējo apvalku var noņemt un izmazgāt
Pildījums – putupolistirola granulas (~700l)
Dubultā nošūtas vīles – modernam izskatam un nepārspētai izturībai
Droša aizdare – rūpīgi iestrādāti un paslēpti rāvējslēdzēji – bērni neatvērs
Ērts – pusaudžiem un pieaugušajiem

Piemērots lietošanai iekštelpās:

 • mājās – viesistabā, guļamistabā, bērnu istabā…
 • publiskās vietās – birojos, konferenču zālēs, viesu namos un viesnīcās…
Size icons centred product DONE

150 cm

Size icons centred product DONE

90 cm

Size icons centred product DONE

70 cm

ICONSKG

15 kg

Sēžammaiss DUVI SOFA IDEAL ir ražots no šķidrumus un netīrumus atgrūdoša mēbeļu auduma.  Tev vairs nav jāsatraucas par pufa kopšanu! Jaunās paaudzes mēbeļu audums IDEAL ir pārklāts ar īpašu nanodaļiņu pārklājumu, kas neļauj šķidrumam un netīrumiem iekļūt audumā. Ja Tev gadīsies sēžammaisu nosmērēt, to var viegli notīrīt – pat vīna un flomasteru atstātus traipus. Noskaties šo video un pārliecinies:

Pufi DUVI SOFA IDEAL pateicoties īpašajai konstrukcijai, pildījumam un audumam ir neticami ērti. Sēžammaisa forma un pildījums, ar ko tas pildīts, nodrošina lielisku atbalstu mugurai visā tās garumā, turklāt tas patīkami silda.

Sēžammaiss DUVI SOFA IDEAL noteikti iekaros Tavu sirdi un kļūs par miera ostu. Tas burtiski izstaro prieku.

Pateicoties rūpīgajam meistara darbam un izturīgajam audumam, pufs DUVI SOFA IDEAL ir gatavs stāties pretī pašiem sūrākajiem kalpošanas apstākļiem un priecēs gadiem ilgi.
DUVI SOFA IDEAL sēžammaisiem ir 2 gadu garantija.

Sēžammaisu īpašu var padarīt izšujot jubilāra vārdu, uzņēmuma vai zīmola logo.

✔ Sēžammaiss piemērots gan pieaugušajiem, gan pusaudžiem

✔ Viegls – sēžammaisu var ērti pārvietot jebkur

✔ Izturīgs – kalpos gadiem ilgi

✔ Ergonomisks – īpašais sēžammaisu pildījums pielāgojas ķermenim, sniedzot Tavai nogurušajai mugurai lielisku atbalstu, ļaujot tai atpūsties

✔ To var lietot gan mājās, gan dažādās publiskās vietās – birojos, konferenču zālēs, viesnīcās

✔ Laba dāvana kādam Tev īpašam cilvēkam

✔ Droša mēbele bērniem – nav asu stūru

 1. Ārējais apvalks: Sēžammaisu apvalks ir šūts no maiga un patīkama mēbeļu auduma. Tas ir viegli noņemams un mazgājams.
 2. Iekšējais maiss: Sēžammaisam ir pievienots atsevišķs maiss, kurā var ērti pārbērt pildījumu, ja vēlaties mazgāt sēžammaisu.
 3. Pildījums: Sēžammaisi ir pildīti ar mazām, 3-5 mm diametrā, putupolistirola pērlītēm, kas iepildītas pufā lieliski pielāgojas Jūsu ķermenim.
Mēbeļu audums IDEAL
 • Mēbeļu audums IDEAL ir piemērots visprasīgākajiem komforta cienītājiem, tas ir ļoti mīksts un patīkams pieskārienam, kā arī tam ir lieliska īpašība – tas atgrūž mitrumu un neļauj netīrumiem iekļūt audumā, gluži kā mākslīgā āda. Tajā pašā laikā audums ir elpojošs.
 • Audums IDEAL ir pārklāts ar īpašu nanodaļiņu aizsargkārtu, kas atgrūž šķidrumu un aizkavē tā uzsūkšanos. Tā vietā, lai uz sēžammaisa izlijušo kafiju, vīnu vai ūdeni audums uzsūktu, tas gluži kā dzīvsudrabs notek, neatstājot pēdas. No auduma viegli var notīrīt pat pildspalvas un flomastera pēdas bez ķīmiskās tīrītavas apmeklējuma. Tāpēc tas ir ideāli piemērots ne tikai Tavai viesistabai, bet arī bērnu istabai.
 • Mēbeļu audums IDEAL ir biezs un blīvs, tāpēc tam ir nepārspējami augsti izturības rādītāji. Sēžammaisus no šāda auduma var novietot pat publiskās vietās ar augstu noslodzi. Tas nozīmē, ka, lietojot to mājās, pufi pat pēc 10 gadiem izskatīsies kā jauni.
 • Audums IDEAL ražots no augstas kvalitātes materiāliem, tāpēc ir izturīgs un kalpos gadiem ilgi. Tas nesatur alerģiju izraisošas vai kaitīgas vielas, ko apliecina starptautiskais  OEKO-TEX® sertifikāts, kā arī tas atbilst Eiropas REACH direktīvai.
 • Audums ir paredzēts lietošanai iekštelpās.
Priekšrocības:
 • Viegli kopjams – mitrumu un netīrumu.
 • Ilgi kalpos – izturīgs un mīksts
 • Drošs bērniem un dzīvniekiem – Nesatur kaitīgas vielas, OEKO-TEX® sertificēts
 • Moderns dizains
Tehniskā informācija:

Audums: 100% poliesters

Svars:  390 g/m2 +/- 5%

Izturīgs audums: 90 000 – 100 000 (Martindale tests)

Ir  OEKO-TEX® 100 sertifikāts

Krāsu noturība pret sauli 5  (pēc ISO 105 B02 )

Mazgāt ar rokām

Auduma IDEAL kopšana

  

Pufi, kas ir izgatavoti no mēbeļu auduma IDEAL, ir  paredzēti lietošanai iekštelpās.

✔ Mazgāt ar rokām

❌ Neizmantot veļas balinātāju

❌ Nežāvēt veļas žāvētājā

❌ Neveikt ķīmisko tīrīšanu

❌ Negludināt augstā temperatūrā, tikai līdz 110 ºC un ieteicams bez tvaika

PUPU MAISS® – kvalitatīvi sēžammaisi

Skaisti un izturīgi audumi​​

PUPU MAISS savus sēžammaisus šūdina tikai no rūpīgi pārbaudītiem materiāliem. Tie ir biezi un izturīgi, lai sēžammaiss kalpotu ilgi un uzticami, priecējot ar savu ērtumu gan lielus, gan mazus. 

Plaša izvēle – lai Jūs varētu izvēlēties sev tīkamu krāsu mums ir 15 dažādi mākslīgās ādas un 15 mēbeļu auduma toņi.

PUPU MAISS sēžammaisi ir droši gan bērniem, gan pieaugušajiem – mūsu sortimentā esošie mēbeļu audumi atbilst starptautiskam ekoloģijas standartam OEKO-TEX® vai Eiropas REACH direktīvai un ir attiecīgi sertificēti. Tas nozīmē, ka audumi nesaturēs kaitīgas un alergēnas vielas.

Dubultā nošūtas vīles

Lai sēžammaisi kalpotu ilgi – katra vīle tiek šūta dubultā, gluži kā džinsu apģērbam, tāpēc tās ir ļoti izturīgas. Šūšanai izmantojam poliestera diegus, īpaši piemērotus mākslīgajai ādas un mēbeļu audumam.

Noņemams ārējais apvalks

Auduma sēžammaisus ir viegli kopt – tiem ir ārējais apvalks un elastīgs iekšējais maiss, kurš ir pildīts ar baltajām pērlītēm.  Ārējais apvalks ir viegli noņemams, lai to varētu izmazgāt.

Droša aizdare

PUPUMAISS sēžammaisi ir droši tie tiek aizdarīti ar diviem rāvējslēdzējiem. Tos mūsu rūpīgās šuvējas ir iestrādājušas tā, lai “kuģītis” atrastos dziļi sēžammaisa iekšpusē. Tas nozīmē, ka ir dubulta aizsardzība. Kā arī esam parūpējušies par to, lai rāvējslēdzējs neskrāpētu grīdu.

Sēžammaisu pildījums ​

Viena no galvenajām sēžammaisu sastāvdaļām ir pildījums. Savus sēžammaisus pildām ar 3-5 mm mazām putupolistirola pērlītēm, kas ir labākais risinājums sēžammaisu piepildīšanai. Vieglākai sēžammaisu kopšanai, auduma maisiem, mazās pērlītes ir iepildītas atsevišķā no īpaša, elastīga auduma darinātā oderes maisā.

Par cik šīs granulas par 90% sastāv no gaisa ar laiku, lietojot pufu, tās “sasēžas”, kļūst mazākas. Tāpēc jebkurš sēžammaiss pēc pirmajiem 9 – 12 mēnešiem būs jāpapildina. Sēžammaisu pildījumu var iegādāties šeit.

Garantija

 • Visiem PUPU MAISS ® ražotajiem sēžammaisiem no pirkuma izdarīšanas brīža ir 24 mēnešu garantija.
 • Garantija attiecas uz preces kvalitātes trūkumiem, kas radušies ražotāja vainas dēļ, piemēram, izstrādājums neatbilst preces aprakstam vai nepilda tam paredzētās funkcijas, tā lietošana nav iespējama.
 • Garantija attiecas uz visām sēžammaisa detaļām izņemot granulas, kuras sēžammaisa vai pufa lietošanas laikā “sasēžas”. Bumbiņas kļūst mazākas uz tām izdarītā spiediena rezultātā un tā ir normāla parādība.
 • Pēc sēžammaisa saņemšanas, noteikti to izpakojiet, neglabājiet to cieši aizvērtā iepakojumā. Transportējot pufu, temperatūras svārstību dēļ, iepakojumā var rasties mitrums (kondensāts), tāpēc iepakojums pēc saņemsānas ir jāatver.
 • Garantija neattiecas uz mehāniskiem bojājumiem, kas radušies neatbilstošas un nepareizas lietošanas rezultātā. Kā arī pircēja vainas dēļ.
 • Izmaiņas, kas radušās produkta īpašībās, tā lietošanas laikā un dabīgais nolietojums netiek uzskatīts par kvalitātes defektu.
 • Visas ar atgriežamo preču transportēšanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.

Preču atgriešana

 • Saskaņā ar LR patērētāju aizsardzības normatīvajiem aktiem tiešsaistē iegādāto preci Jūs varat atgriezt 14 dienu laikā pirkuma izdarīšanas brīža.
 • Lai pieteiktu preču atgriešanu, Jums jāizsaka nepārprotama vēlme, rakstot uz e-pastu: pupumaiss@pupumaiss.lv, kas jānosūta pirms atteikuma tiesību izmantošanas termiņa beigām.
 • Atgriežot preci, Jums jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums, lai tā droši tiktu transportēta uz mūsu noliktavu.
 • Visas ar preču atgriešanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.
 • Diemžēl mēs atteiksim preču atgriešanu gadījumos, ja tā ir personalizēta ar klienta izvēlētu izšuvumu vai druku, vai arī prece ir bojāta klienta vainas dēļ.
 • 5 darba dienu laikā pēc preces atgriešanas SIA “BIG RED” veiks naudas līdzekļu atmaksu.

Piegāde

Piegāde tiek veikta  līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijas teritorijā turklāt BEZ MAKSAS!

*BEZMAKSAS PIEGĀDE attiecas tikai uz sēžammaisu un suņu gultu iegādi.

Piegādes cenas zemāk minētajām precēm:

Sēžammaisu pildījums 80L
Sēžammaisu pildījums 60L
Sēžammaisu pildījums 40L
Dekoratīvais spilvens IDEAL

 

 • 1 – 2 preces – 8 €
 • 3 un vairāk preces – 11 €
icons

Bezmaksas piegāde

icons

Ātri

Saņem PUPU MAISA sēžammaisu vai suņu gultas ar kurjera jebkurā vietā Latvijā. 

 • Preces piegāde notiks 1-8 darba dienu laikā, mēs Jums nosūtīsim apstiprinājumu.
 • Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno savu vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un tālruņa numuru. 
 • Piegādes dienā ar Jums sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Kurjerdienests piegādes veic darba dienās no 8:00 – 18:00.
 • Norēķināties var ar bankas norēķinu karti preci saņemot, gan veicot tiešsaistes maksājumu internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu. Ja vēlaties norēķināties kā juridiska persona, tad pasūtījuma piezīmēs norādiet rekvizītus un mēs Jums nosūtīsim rēķinu.

Ja nevēlies gaidīt, visi sēžammaisi un suņu gultas ir pieejamas mūsu veikalā / noliktavā Ganību dambī 26, Rīgā, kur uzreiz vari iegādāties jebkuru pufu vai suņu guļvietu.

icons

Drošs un ērts pirkums

Jūsu ērtībai piedāvājam vairākas norēķināšanās iespējas:

Klientu atsauksmes

Google reitings (4,9 no 5)
4.9/5
Marta Grīsle
Marta Grīsle
Read More
Ērts sēžammais, ātra piegāde un laba kvalitāte! Rekomendēju! :)
Andris Habermanis
Andris Habermanis
Read More
Kvalitatīvi ražoti un ērti sēžamie
Rita Markova-Gavrilova
Rita Markova-Gavrilova
Read More
Pupumaiss elegants, akurāti izgatavots un piegādāts laicīgi. Personāla attieksme perfekta! Paldies!
Previous
Next
Facebook reitings (5 no 5)
5/5
Kristīne Silvestrova
Kristīne Silvestrova
kristine.silvestrova
Read More
Forši, kvalitatīvi maisi! Piegāde arī bija ātrāka kā norādīts un kas vēl foršāk, par pufiem varēja maksāt pie saņemšanas!
Liene Lakstīgala
Liene Lakstīgala
Read More
Es teiktu, zibeniski ātra piegāde un ļoti ērta komunikācija. Uz XXL maisa pietiek vietas visai ģimenei.
Konstantins Dimsakovs
Konstantins Dimsakovs
Read More
Спасибо за вашу работу! Вышивка, качество, цвет... это надо видеть в живую, превысили все ожидания!!! 👍👏👌
Previous
Next

Cenas tevi pārsteigs!

Ieliec pufu grozā, ievadi
atlaides kodu: LAIME
un saņem:

-25%
papildus  atlaidi

Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Vairāk informācijas lasiet – sīkfailu politikā