Pufs POP ARUBA

no ūdeni atgrūdoša auduma

 60.00

Pufs POP ARUBA

no ūdeni atgrūdoša auduma

 60.00

Krāsa : Brūns
Clear Selection

Kāpēc PUPU MAISS®?

BEZMAKSAS PIEGĀDE

Līdz pat Jūsu mājām

GARANTIJA 2 GADI

Rūpīgs meistara darbs

icons

RAŽOTS LATVIJĀ

Ar mīlestību

Ārējais apvalks – ūdeni atgrūdošs audums
Iekšējais maiss – granulas iepildītas iekšējā maisā, lai ārējo apvalku var noņemt un izmazgāt
Pildījums – putupolistirola granulas (~40l)
Dubultā nošūtas vīles – modernam izskatam un nepārspētai izturībai
Droša aizdare – rūpīgi iestrādāti un paslēpti rāvējslēdzēji – bērni neatvērs
Ērts – pieaugušajiem un visa vecuma bērniem

Piemērots lietošanai gan ārā un telpās:

 • mājās – uz terases, balkona, dārzā, viesistabā vai guļamistabā…
 • publiskās vietās – birojos, konferenču zālēs, viesu namos un viesnīcās…
Size icons centred product

45 cm

Size icons centred product

45 cm

Size icons centred product

40 cm

ICONSKG

1,7 kg

Pufs POP ARUBA ir piemērots pieaugušajiem, kā arī visa vecuma bērniem. Tas kalpo kā papildus sēdvieta, galdiņš vai kāju paliktnis 100% komfortam. Tas ir domāts lietošanai laukā uz terases, balkona, dārzā kā arī telpās.

 • Izcila noturība pret saules stariem – sēžammaisa krāsa neizbalēs un priecēs Tevi pat pēc daudziem gadiem.
 • Ūdeni atgrūdošs audums – audums ARUBA ir pārklāts ar īpašu pārklājumu, kas neļauj ūdenim, dažādiem šķidrumiem un netīrumiem iekļūt tajā. Dažādas sīkās ikdienas kļūmes – izlijis ūdens, sula, kafija vai vīns gluži kā dzīvsudrabs no tā notek, atstājot Tev vairāk laika laiskai atpūtai.

 

 • Elpojošs audums – nesvīst – jūsu mugura būs sausa pat pēc vairākām pufā pavadītām stundām.

POP ARUBA var likt pat uz zālāja, jo tā pamatne ir no izturīgas mākslīgās ādas. Mitrums vai kādi netīrumi nepiekļūs audumam.

Pufs POP noderēs kā alternatīva krēsliem dažādos pasākumos, svinībās vai draugu spēļu vakaros. POP BORA komplektā ar jebkuru sēžammaisu lieliski noderēs brīžos, kad Jūsu kājas ir nogurušas un tām ir nepieciešama atpūta.

Tā kā POP ARUBA ir ļoti viegls, tas derēs arī pašiem mazākajiem, jo bērni to var pārvietot kur un kā vēlas, pat celt pilis.

POP ARUBA pufi ir ražoti no izturīga mēbeļu auduma. Sēžammaisa ārējais apvalks ir viegli noņemams, lai to varētu izmazgāt. Granulas paliek atsevišķā iekšējā maisā.

POP ARUBA īpaši ir domāts par drošību:

 • Aizdare – pufiem ir 2 rāvējslēdzēji, kas rūpīgi paslēpti. Vari būt doršs, ka bērni to neatvērts.
 • Dubultā nošūtas vīles –  jo sēžammaisiem jāiztur arī lēcieni uz tā.

✔ Piemērots pieaugušajiem un jebkura vecuma bērniem

✔ Izturīgs – kalpos gadiem ilgi

✔ Viegls (tikai 1,7 kg) – bērni tos var ērti pārvietot uz jebkuru vietu

✔ Lieliska dāvana mazajam gaviļniekam

✔ Droša mēbele bērniem – nav asu stūru

 1. Ārējais apvalks: Sēžammaisu apvalks ir šūts no maiga un patīkama mēbeļu auduma. Tas ir viegli noņemams un mazgājams.
 2. Iekšējais maiss: Pildījums ir iepildīts iekšējā maisā, kas ir izgatavots elastīga materiāla, pateicoties kuram tas pielāgojas sēžammaisa formai.
 3. Pildījums: Sēžammaisi ir pildīti ar mazām, 3-5 mm diametrā, putupolistirola pērlītēm, kas iepildītas pufā lieliski pielāgojas Jūsu ķermenim.
Mēbeļu audums ARUBA
 • Mēbeļu audums ARUBA ir lietojams gan ārā, gan telpās. Šis audums ir austs no īpašiem diegiem un tam ir augsts UV noturības indekss, tas nozīmē ka atrodoties spilgtā saulē pufs no šāda materiāla nebalēs un izskatīsies skaisti pat pēc daudzām vasarām. Skaistie pasteļu toņi iederēsies uz jebkuras terases vai balkona. 
 • Auduma virsmai ir īpašs pārklājums, kas atgrūž šķidrumus un netīrumus, tāpēc nav jābēdājas par mazajām ikdienas nejaušībām – kafija, sula, vīns vai jebkurš cits šķidrums notek gluži kā dzīvsudrabs. Savukārt traipi, kas palikuši no kādas sviestmaizes vai saldējuma ir viegli iztīrāmi ar mitru lupatu vai sūkli. Turklāt šis audums ir elpojošs! Par to cik viegli to ir kopt, noskaties šajā video:
 • Audums ARUBA ir drošs, tam ir OEKO-TEX® Standard 100 sertifikāts, tas nozīmē ka tā ražošanā nav izmantotas cilvēkiem un dzīvniekiem kaitīgas vai alerģiju izraisošas ķīmiskas vielas.
 
Priekšrocības:
 • Viegli kopjams – atgrūž škidrumus, netīrumi viegli iztīrāmi
 • Ilgi kalpos – biezs un izturīgs
 • Var lietot gan ārā, gan telpās
 • Drošs bērniem un dzīvniekiem – Nesatur kaitīgas vai alerģiju izraisošas vielas, OEKO-TEX® sertificēts
 • Moderns dizains – iederēsies uz jebkuras terases vai viesistabā
Tehniskā informācija:

Audums: 100% olefīns

Svars:  230 g/m2 +/- 5%

Izturīgs audums: 21000 (Martindale tests)

Ir  OEKO-TEX® 100 sertifikāts

Krāsu noturība pret sauli 7/8 (pēc ISO 105 B02 )

Mazgāt ar rokām

Auduma IDEAL kopšana

  

Pufi, kas ir izgatavoti no mēbeļu auduma IDEAL, ir  paredzēti lietošanai iekštelpās.

✔ Mazgāt ar rokām

❌ Neizmantot veļas balinātāju

❌ Nežāvēt veļas žāvētājā

❌ Neveikt ķīmisko tīrīšanu

❌ Negludināt augstā temperatūrā, tikai līdz 110 ºC un ieteicams bez tvaika

PUPU MAISS® – kvalitatīvi sēžammaisi

Skaisti un izturīgi audumi​​

PUPU MAISS savus sēžammaisus šūdina tikai no rūpīgi pārbaudītiem materiāliem. Tie ir biezi un izturīgi, lai sēžammaiss kalpotu ilgi un uzticami, priecējot ar savu ērtumu gan lielus, gan mazus. 

Plaša izvēle – lai Jūs varētu izvēlēties sev tīkamu krāsu mums ir 15 dažādi mākslīgās ādas un 15 mēbeļu auduma toņi.

PUPU MAISS sēžammaisi ir droši gan bērniem, gan pieaugušajiem – mūsu sortimentā esošie mēbeļu audumi atbilst starptautiskam ekoloģijas standartam OEKO-TEX® vai Eiropas REACH direktīvai un ir attiecīgi sertificēti. Tas nozīmē, ka audumi nesaturēs kaitīgas un alergēnas vielas.

Dubultā nošūtas vīles

Lai sēžammaisi kalpotu ilgi – katra vīle tiek šūta dubultā, gluži kā džinsu apģērbam, tāpēc tās ir ļoti izturīgas. Šūšanai izmantojam poliestera diegus, īpaši piemērotus mākslīgajai ādas un mēbeļu audumam.

Noņemams ārējais apvalks

Auduma sēžammaisus ir viegli kopt – tiem ir ārējais apvalks un elastīgs iekšējais maiss, kurš ir pildīts ar baltajām pērlītēm.  Ārējais apvalks ir viegli noņemams, lai to varētu izmazgāt.

Droša aizdare

PUPUMAISS sēžammaisi ir droši tie tiek aizdarīti ar diviem rāvējslēdzējiem. Tos mūsu rūpīgās šuvējas ir iestrādājušas tā, lai “kuģītis” atrastos dziļi sēžammaisa iekšpusē. Tas nozīmē, ka ir dubulta aizsardzība. Kā arī esam parūpējušies par to, lai rāvējslēdzējs neskrāpētu grīdu.

Sēžammaisu pildījums ​

Viena no galvenajām sēžammaisu sastāvdaļām ir pildījums. Savus sēžammaisus pildām ar 3-5 mm mazām putupolistirola pērlītēm, kas ir labākais risinājums sēžammaisu piepildīšanai. Vieglākai sēžammaisu kopšanai, auduma maisiem, mazās pērlītes ir iepildītas atsevišķā no īpaša, elastīga auduma darinātā oderes maisā.

Par cik šīs granulas par 90% sastāv no gaisa ar laiku, lietojot pufu, tās “sasēžas”, kļūst mazākas. Tāpēc jebkurš sēžammaiss pēc pirmajiem 9 – 12 mēnešiem būs jāpapildina. Sēžammaisu pildījumu var iegādāties šeit.

Garantija

 • Visiem PUPU MAISS ® ražotajiem sēžammaisiem no pirkuma izdarīšanas brīža ir 24 mēnešu garantija.
 • Garantija attiecas uz preces kvalitātes trūkumiem, kas radušies ražotāja vainas dēļ, piemēram, izstrādājums neatbilst preces aprakstam vai nepilda tam paredzētās funkcijas, tā lietošana nav iespējama.
 • Garantija attiecas uz visām sēžammaisa detaļām izņemot granulas, kuras sēžammaisa vai pufa lietošanas laikā “sasēžas”. Bumbiņas kļūst mazākas uz tām izdarītā spiediena rezultātā un tā ir normāla parādība.
 • Pēc sēžammaisa saņemšanas, noteikti to izpakojiet, neglabājiet to cieši aizvērtā iepakojumā. Transportējot pufu, temperatūras svārstību dēļ, iepakojumā var rasties mitrums (kondensāts), tāpēc iepakojums pēc saņemsānas ir jāatver.
 • Garantija neattiecas uz mehāniskiem bojājumiem, kas radušies neatbilstošas un nepareizas lietošanas rezultātā. Kā arī pircēja vainas dēļ.
 • Izmaiņas, kas radušās produkta īpašībās, tā lietošanas laikā un dabīgais nolietojums netiek uzskatīts par kvalitātes defektu.
 • Visas ar atgriežamo preču transportēšanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.

Preču atgriešana

 • Saskaņā ar LR patērētāju aizsardzības normatīvajiem aktiem tiešsaistē iegādāto preci Jūs varat atgriezt 14 dienu laikā pirkuma izdarīšanas brīža.
 • Lai pieteiktu preču atgriešanu, Jums jāizsaka nepārprotama vēlme, rakstot uz e-pastu: pupumaiss@pupumaiss.lv, kas jānosūta pirms atteikuma tiesību izmantošanas termiņa beigām.
 • Atgriežot preci, Jums jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums, lai tā droši tiktu transportēta uz mūsu noliktavu.
 • Visas ar preču atgriešanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.
 • Diemžēl mēs atteiksim preču atgriešanu gadījumos, ja tā ir personalizēta ar klienta izvēlētu izšuvumu vai druku, vai arī prece ir bojāta klienta vainas dēļ.
 • 5 darba dienu laikā pēc preces atgriešanas SIA “BIG RED” veiks naudas līdzekļu atmaksu.

Piegāde

Piegāde tiek veikta  līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijas teritorijā turklāt BEZ MAKSAS!

*BEZMAKSAS PIEGĀDE attiecas tikai uz sēžammaisu un suņu gultu iegādi.

Piegādes cenas zemāk minētajām precēm:

Sēžammaisu pildījums 80L
Sēžammaisu pildījums 60L
Sēžammaisu pildījums 40L
Dekoratīvais spilvens IDEAL

 

 • 1 – 2 preces – 8 €
 • 3 un vairāk preces – 11 €
icons

Bezmaksas piegāde

icons

Ātri

Saņem PUPU MAISA sēžammaisu vai suņu gultas ar kurjera jebkurā vietā Latvijā. 

 • Preces piegāde notiks 1-8 darba dienu laikā, mēs Jums nosūtīsim apstiprinājumu.
 • Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno savu vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un tālruņa numuru. 
 • Piegādes dienā ar Jums sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Kurjerdienests piegādes veic darba dienās no 8:00 – 18:00.
 • Norēķināties var ar bankas norēķinu karti preci saņemot, gan veicot tiešsaistes maksājumu internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu. Ja vēlaties norēķināties kā juridiska persona, tad pasūtījuma piezīmēs norādiet rekvizītus un mēs Jums nosūtīsim rēķinu.

Ja nevēlies gaidīt, visi sēžammaisi un suņu gultas ir pieejamas mūsu veikalā / noliktavā Ganību dambī 26, Rīgā, kur uzreiz vari iegādāties jebkuru pufu vai suņu guļvietu.

icons

Drošs un ērts pirkums

Jūsu ērtībai piedāvājam vairākas norēķināšanās iespējas:

Klientu atsauksmes

Google reitings (4,9 no 5)
4.9/5
Marta Grīsle
Marta Grīsle
Read More
Ērts sēžammais, ātra piegāde un laba kvalitāte! Rekomendēju! :)
Andris Habermanis
Andris Habermanis
Read More
Kvalitatīvi ražoti un ērti sēžamie
Rita Markova-Gavrilova
Rita Markova-Gavrilova
Read More
Pupumaiss elegants, akurāti izgatavots un piegādāts laicīgi. Personāla attieksme perfekta! Paldies!
Previous
Next
Facebook reitings (5 no 5)
5/5
Kristīne Silvestrova
Kristīne Silvestrova
kristine.silvestrova
Read More
Forši, kvalitatīvi maisi! Piegāde arī bija ātrāka kā norādīts un kas vēl foršāk, par pufiem varēja maksāt pie saņemšanas!
Liene Lakstīgala
Liene Lakstīgala
Read More
Es teiktu, zibeniski ātra piegāde un ļoti ērta komunikācija. Uz XXL maisa pietiek vietas visai ģimenei.
Konstantins Dimsakovs
Konstantins Dimsakovs
Read More
Спасибо за вашу работу! Вышивка, качество, цвет... это надо видеть в живую, превысили все ожидания!!! 👍👏👌
Previous
Next

Cenas tevi pārsteigs!

Ieliec pufu grozā, ievadi
atlaides kodu: LAIME
un saņem:

-25%
papildus  atlaidi