Back to school: TOP 5 lietas,ko uzdāvināt skolniekam pirms jaunā mācību gada

 

Vasara paskrēja vēja spārniem un augustā domas no atpūtas pārslēdzas uz jauno mācību gadu. Pēc piedzīvojumu bagātas vasaras ir iekrājušies vairāki darbiņi, kas jāizdara pirms skolas sakšanās. Tik daudz ir jāpaspēj – jānopērk skolai vajadzīgās lietas, jāapsver jauni pulciņi , kurus apmeklēt, jāiekārto istaba, lai būtu ērti mācīties un vēl daudz ko citu. Nevar aizmirst arī par noderīgām lietām, ko ir vērts iegādāties un uzdāvināt skolniekam uzsākot jauno mācību gadu.Esam izveidojuši sarakstu  ar TOP 5  lieliskām dāvanām, kas skolniekam varētu ļoti patikt

1.Jauni kancelejas piederumi.  Jaunas kancelejas preces var būt pārsteidzoši motivējošas Jūsu bērnam, piemēram, jauni flomasteri, bloknoti, zīmuļi, krāsainas piezīmju lapiņas, uzlīmju komplekti un krāsojamās grāmatas raisīs bērnos interesi un noteikti palīdzēs attīstīt radošo pusi.

2.Sēžammaiss. Visiem bērniem patīk sēžammaisi un tas var kalpot kā lielisks motivātors, lai raisītu bērnos vēlmi izpildīt mājasdarbus. Ievietojiet sēžammaisu bērna istabā, tas būs lielisks krēsla aizvietotājs, ar to var sēdēt arī pie galda un pildīt mājasdarbus. Bērnam tas liksies interesanti un izveidosies asociācija, ka pildīt mājasdarbus var būt forši. Tāpat arī var iekārtot bērna atpūtas stūrīti, kur varēs atpūsties pēc skolas gaitām, šai iecerei ļoti piemērots būs XL sēžammaiss Skolnieks noteikti to novērtēs!

P1370821
P1370867

3.Galda spēles. Uzdāviniet savam skolniekam galda spēli, ko var spēlēt vairāki cilvēki vienlaicīgi, piemēram UNO kārtis, Jenga, Cirku vai Riču raču, bērniem no 10 gadu vecuma derēs ALIAS spēle. Galda spēles raisīs bērnu aktivitāti un komunikāciju ar citiem bērniem, kā arī galda spēles radīs daudz pozitīvu emociju.

4.Aktīvā atpūta. Vasaras brīvlaiks ir  gandrīz galā un priekšā gaida saspringts laiks kad būs jāpievēršas mācībām. Uzdāviniet skolniekam spilgtu piedzīvojumu, aizvedot uz piedzīvojumu un atrakciju parku, piemēram, “Tarzāns”, “Mežakaķis” u.c. Bērns noteikti novērtēs šādu atpūtu un jutīsies uzlādēts jaunajam mācību gadam. 5. Jaunas nodarbības un hobiji. Apspriedieties ar skolnieku par interesēm un lietām, ko viņš gribētu darīt ārpus skolas. Varbūt bērnam ir mainījušās intereses un viņš gribētu apmeklēt zīmēšanas pulciņu vai deju nodarbības, iespējams, esat pamanījuši, ka Jūsu bērns ir sācis izrādīt interesi par kādu citu nodarbību, ko apmeklē draugi. Apsveriet visas iespējas un uzdāviniet šo iespēju darīt to, kas bērnam patiešām patiks!