LORA sēžammaiss no mēbeļu auduma latte

LORA sēžammaiss no mēbeļu auduma latte

79.00 

Ārējais apvalks – OEKO-TEX® sertificēts mēbeļu audums ( starptautiskam ekoloģijas standartam OEKO-TEX® 100)
Pildījums – putupolistirola granulas
Preces svars – 6 kg

 

Ir viegli kopjams – sēžammaisam ir viegli noņemams ārējais apvalks(mazgājams 40°C) un iekšējais maiss
✅ Kalpos ilgi – izturīgs, augstakās kvalitātes audums
✅ Viegls(tikai 6 kg) – var pārvietot uz jebkuru vietu mājās
✅ Ērts un mīksts – saudzīgs mugurai un pielāgojas ķermeņa formai
✅ Drošs bērniem – bez asiem stūriem

BEZMAKSAS PIEGĀDE

1-3 dienu laikā

KVALITĀTE

Garantija 2 gadi

Izdevīgs pirkums iepērkoties PUPU MAISS

DROŠS PIRKUMS

Maksā, kad saņem

RAŽOTS LATVIJĀ

Rūpīgs meistara darbs

70 cm

80 cm

85 cm

IZLIEKTAS UN NESTANDARTA FORMAS MĒBELES

Jā, pēc 2019.gada trendiem tieši tāda tipa mēbeles ir kļuvušas populāras. Dažādu formu mīkstās mēbeles ir lieliska investīcija nākotnē, kas papildinās mājokļa dizainu ar spilgtu, ērtu un funkcionālu mēbeli. Kaut kas atšķirīgs, īpašs un nedaudz savādāks kā ierasts ir tas, kas raksturo mūsdienu cilvēku domāšanas veidu. To arī apstiprina fakts, ka cilvēki arvien vairāk izvēlas interesantas formas un dizaina mēbeles ar ko papildināt interjeru.

KOMPAKTAS MĒBELES

Mūsdienu dinamiskajā dzīves ritmā arvien vairāk iederas daudzfunkcionālas un nelielas, pārdomāta mēroga mēbeles. Tieši tapēc pufi un sēžammaisi ir lielisks risinājums, jo tos var pielāgot dažādu telpu lielumam, tie ir viegli pārvietojami un funkcionāli. 2019. gadā mēbelēs iederēsies noapaļotas līnijas un LORA sēžammaiss būs moderns, komfortabls un funkcionāls Jūsu mājokļa papildinājums!

DIZAINS

LORA sēžammaisam ir interesants dizains, tas ir pielāgots tā, lai būtu ērti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Melnā šuves līnija padara sēžammaisu modernu un īpašu, tādejādi izceļot pufa interesanto formu. Sēžammaisi pieejami vairākos toņos un tas ļaus to pielāgot jebkurai krāsu gammai, kas atrodas Jūsu mājā, darbā, skolā vai ofisā. 

Svars 6 kg
Izmēri 85 × 80 × 70 cm
Krāsa

Bēšs

Materiāls

Veids

Sēžammaiss

Auduma apraksts

Mēbeļu audums

Mēbeļu audums ir ļoti mīksts un patīkams pieskārienam. Tas ir pieejams dažādos krāsu toņos, sākot ar gaišiem pasteļtoņiem un beidzot ar tumši brūniem un melniem. Augstas kvalitātātes un pievilcīga dizaina audums tā ir pareizā izvēle Jūsu mājai!
Audumam ir OEKO-TEX® 100 sertifikāts,  tas nozīmē, ka audums ir augstas kvalitātes un drošs, nesatur alergēnus, tādēļ ir īpaši piemērots bērniem.

✔ Izturīgs un mīksts mēbeļu audums
✔ Piemērots lietošanai iekštelpās
✔ Nesatur alergēnus
✔ Elpojošs audums
✔ Mazgājams veļasmašīnā

Tehniskā informācija:

 Audums : 100% poliesters
 Svars :  330 g/m+/- 5%
 Izturīgs audums  : 83 000 (Martindale tests)
 Ir  OEKO-TEX® 100 sertifikāts
 Krāsu noturība pret sauli 5 (pēc ISO 105 B02 )
 Drīkst mazgāt veļasmašīnā

Kopšanas instrukcija

Auduma kopšana:        

Pufi, kas ir izgatavoti no mēbeļu auduma ir  paredzēti lietošanai iekštelpās.
Sēžammaisam ir ārējais apvalks un iekšējais maiss, kas ir pielāgots vieglākai pufa kopšanai. Ārējais apvalks ir noņemams, lai to varētu izmazgāt un granulu pildījums paliek iekšējā maisā.

✔ Mazgā veļasmašīnā vai ar rokām (40°C)
✔ Neizmantot veļas balinātāju
✔ Nežāvēt veļas žāvētājā
✔ Negludināt augstā temperatūrā, tikai līdz 110 ºC un ieteicams bez tvaika

✔ Drīkst tīrīt ar perhloretilēnu, ogļūdeņradi, kā arī šķīdinātājiem R113 un R11

Garantija un atgriešana

Garantija

 • Visiem PUPU MAISS ® ražotajiem sēžammaisiem no pirkuma izdarīšanas brīža ir 24 mēnešu garantija.
 • Garantija attiecas uz preces kvalitātes trūkumiem, kas radušies ražotāja vainas dēļ, piemēram, izstrādājums neatbilst preces aprakstam vai nepilda tam paredzētās funkcijas, tā lietošana nav iespējama.
 • Garantija attiecas uz visām sēžammaisa detaļām izņemot granulas, kuras sēžammaisa vai pufa lietošanas laikā “sasēžas”. Bumbiņas kļūst mazākas uz tām izdarītā spiediena rezultātā un tā ir normāla parādība.
 • Pēc sēžammaisa saņemšanas, noteikti to izpakojiet, neglabājiet to cieši aizvērtā iepakojumā. Transportējot pufu, temperatūras svārstību dēļ, iepakojumā var rasties mitrums (kondensāts), tāpēc iepakojums pēc saņemsānas ir jāatver.
 • Garantija neattiecas uz mehāniskiem bojājumiem, kas radušies neatbilstošas un nepareizas lietošanas rezultātā. Kā arī pircēja vainas dēļ.
 • Izmaiņas, kas radušās produkta īpašībās, tā lietošanas laikā un dabīgais nolietojums netiek uzskatīts par kvalitātes defektu.
 • Visas ar atgriežamo preču transportēšanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.

Preču atgriešana

 • Saskaņā ar LR patērētāju aizsardzības normatīvajiem aktiem tiešsaistē iegādāto preci Jūs varat atgriezt 14 dienu laikā pirkuma izdarīšanas brīža.
 • Lai pieteiktu preču atgriešanu, Jums jāizsaka nepārprotama vēlme, rakstot uz e-pastu: pupumaiss@pupumaiss.lv, kas jānosūta pirms atteikuma tiesību izmantošanas termiņa beigām.
 • Atgriežot preci, Jums jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums, lai tā droši tiktu transportēta uz mūsu noliktavu.
 • Visas ar preču atgriešanu saistītās izmaksas (iepakošana, transports) sedz klients.
 • Diemžēl mēs atteiksim preču atgriešanu gadījumos, ja tā ir personalizēta ar klienta izvēlētu izšuvumu vai druku, vai arī prece ir bojāta klienta vainas dēļ.
 • 5 darba dienu laikā pēc preces atgriešanas SIA “BIG RED” veiks naudas līdzekļu atmaksu.