Sēžammaisi mūsu ikdienā

      Arvien biežāk sēžammaisi tiek izvēlēti kā alternatīva standarta mēbelēm un, izvēloties pareizu sēžammaisu, tas varētu ietekmēt Jūsu dzīvesveidu tā, kā Jūs pat nebijāt iedomājušies. Kad interjeram tiek pievienota tāda mēbele kā sēžammaiss, tas telpai dod pilnīgi citu atmosfēru – tā kļūst mājīgāka , radošāka un dos vairāk pozitīvu emociju. Vēlamies padalīties ar dažiem noderīgiem padomiem, kā integrēt sēžammaisus Jūsu dzīvē.

Mīļākais sēžammaisu pielietojums – filmu vakari! Sēžammaisi ir labākais risinājums, kad vēlaties ērti iekārtoties, lai noskatīties filmu ar ģimeni vai draugiem. Pufs maksimāli pielāgojas ķermenim, līdz ar to jebkurš tajā jūtas kā mīkstā mākonī.  Tāpat arī sēžammaisi būs piemēroti draugu galda spēļu vakariem vai vienkārši vakara atpūtai pie televizora. Kad pulcējas daudz draugu piemērotākie sēžamie būtu kubi , kas ir mazi un kompakti, taču atpūtai pie televizora lieliski noderētu XL izmēra sēžammaiss. Pufi un sēžammaisi  ir izdevīga alternatīva standarta mēbelēm, jo ir lētaki, stilīgāki un ērtāki.
Sēžammaisi ir  īpaši piemēroti grūtniecēm. Sēžammaiss ir labākā un ērtākā mēbele, kas ir piemērota grūtniecēm. Kā piemērotāko var minēt XXL sēžammaisu, kas pielāgojas ķermenim jebkurā stāvoklī un ir maksimāli ērts atpūtai. Sēžot pufā tas nomierina, atslābina un nav neērti jādīdas mēbelēs, kuras ir cietas un nav pietiekami mīkstas.
Pufi ir iemīļoti bērnu vidū. Bērniem ļoti patīk pavadīt laiku krāsainos sēžammaisos, kad tiek iegādāts sēžammaiss, bērni tajos pavada visu savu brīvo laiku un uz tiem rotaļājas.  Tieši bērniem esam izstrādājuši L izmēra sēžammaisu, kas mazajam liksies ērts un viegls. Pufi ir arī daudz drošāki priekš bērniem kā standarta mēbeles, jo tiem nav asu stūru, no tiem nevar nokrist un savainoties. Sēžammaiss ir mīksts un viegls un tādēļ arī vispiemērotākais bērniem.
Atpūtas stūrīša izveidošana. Izveidojiet atpūtas stūrīti mājās, kurā varēsiet pievērsties savai mīļākajai grāmatai, laikrakstam vai žurnālam. Lai šādu stūrīti izveidotu, nav labāka sēžamā kā XL izmēra sēžammaiss, kurā ērti iekārtoties. Sēžot standarta krēslā agrāk vai vēlāk tas paliek par cietu un kļūst neērts,tad arī ilgi vairs tajā nevar nosēdēt. Atpūšoties sēžammaisā par tādu problēmu var aizmirst, tas pielāgosies Jums lai arī kā Jūs iekārtotos!