О нас

     Наш повседневный день полон суеты , каждый день мы встаём на работы , на протяжении дня выполняем немыслимое количество работы и когда наступает долгожданный вечер… получаем заслуженный отдых. Мы считаем , что люди достойны сидеть на удобной мебели , которая даст им чувствовать себя комфортабельно и PUPU MAISS кресла-мешки — лучший выбор .

PUPU MAISS sēžammaisi un pufi
Jūsu zīmols būs vienmēr redzams, bet sēdētājs uz šāda sēžammaisa jutīsies ērti un atbrīvoti.

 

      Чтобы удивить родных и просто дополнить интерьер своего жилища , предлагаем вам персонализированные пуфы с вышивкой или печатью. Это идеально подойдёт предприятия , которые хотят дополнить свой офис интерьером , также это подойдёт для школ и центров для молодёжи , кафе и любой организации , которая желает выглядеть ярко и уютно в повседневной рутине .

Мы производим различные кресла-мешки как для детей , так и для взрослых , которые созданы со старанием и любовью . Кресла-мешки можно создать из любого материала — они могут быть сделаны как и из заменителя кожи , так и ткани . Высокое качество и хороший сервис — это всё наш стандарт . Самое большое значение для нас — счастливый и удовлетворённый клиент .

Pufi, kas kas patiks gan lielam, gan mazam.

ПОЧЕМУ НАДО ВЫБИРАТЬ ИМЕННО PUPU MAISS КРЕСЛА-МЕШКИ?

Labākie sēžammaisi un pufi

ĒRTS

Tas ir ērts, jo maksimāli pielāgojas Jūsu ķermenim un Jūs jūtaties gluži kā guļot mākonī.

Pufi un sēžammaisi

STILĪGS

Sēžammaiss ir lielisks veids kā papildināt mājas, biroja, skolas vai kādu citu interjeru, padarot to mājīgu un stilīgu.  Plašajā audumu un krāsu klāstā jebkurš atradīs sev piemērotāko sēžammaisu.

Izmēģini

VIEGLS UN FUNKCIONĀLS

Pufs ir ļoti viegls un to ir ērti pārvietot uz jebkuru vietu Jūsu mājās. Tieši tāpēc sēžammaiss ir ļoti piemērots tiem, kuriem patīk  bieži mainīt istabas izkārtojumu un eksperimentēt ar mēbeļu izvietojumu.

Kas Tev jāzin pasūtot sēžammaisu?

 

CIK LIELU SĒZAMMAISU PIRKT?

PUPU MAISS šuj sēžammaisus, kas derēs ikvienam.
XXL izmēra sēžammaisu mēs iesakām iegādāties īsteniem komforta cienītājiem. Uz tā būs gan ērti sēdēt, gan ļauties nelielai pēcpusdienas snaudai :-). Vai tas aizņem daudz vietas? Jā tas ir liels, taču atšķirībā no tik pat liela klubkrēsla sēžammaiss ir ļoti viegls (XXL izmēra sēzammaiss sver tikai 8 kg) un tas ir viegli pārvietojams. Sēžammaisu Jūs varat nolikt jebkurā stūrī, kad to nelietojat.
XL sēžammaiss būs ērts gan pieaugušajiem, gan jauniešiem. Tas ir kompromiss starp izmēru un cenu. XL izmēra sēžammaiss lieliski iederēsies Jūsu mājoklī, mūsdienīga biroja atpūtas zonā, kādā pludmales ballītē, jauniešu interešu centros utt.
L izmēra sēžammaiss būs piemērots pašiem mazākajiem komforta cienītajiem. Ja jūsu mazākajam ģimenes loceklim ir šāds sēžammaiss, tad tas kļūs par viņa uzticamu līdzgaitnieku līdz pat 10-13 gadu vecumam. Sēžammaiss lieliski iederēsies arī  bērnudārzos, bērnu pieskatīšanas istabās utt.

 

KAD ES SAŅEMŠU SAVU SĒŽAMMAISU?

PUPU MAISS sēžammaisino mākslīgās ādas tiek piegādāti 1-3 darba dienu laikā, savukārt pufus no mēbeļu auduma piegādājam 2-4 darba dienu laikā.
Piegāde tiek veikta sadarbībā ar VAS „Latvijas Pasts” ekspresspastu līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijas teritorijā!

Ja nevēlies gaidīt, visi sēžammaisi ir pieejami mūsu veikalā/noliktavā Ganību dambī 26, Rīgā, kur uzreiz vari iegādāties jebkuru pufu.

 

CIK MAKSĀS PIEGĀDE?

Piegāde tiek veikta  līdz pat Jūsu mājas durvīm visā Latvijas teritorijā turklāt decembrī bezmaksas!

Ja nevēlies gaidīt, visi sēžammaisi ir pieejami mūsu veikalā/noliktavā Ganību dambī 26, Rīgā, kur uzreiz vari iegādāties jebkuru pufu.

 

KAD ES VEICU SAMAKSU PAR SĒŽAMMAISU?

Jūsu ērtībai piedāvājam vairākas norēķināšanās iespējas:

  • Ar bankas karti mūsu mājaslapā;
  • Ar bankas pārskaitījumu (Ja esat juridiska persona, tad izrakstam rēķinu);
  • Skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī.

KO MAN DARĪT, JA IEGĀDĀTAIS PUFS MAN IR PAR LIELU, NEAPMIERINA KRĀSA u.c ?

 

Mieru, tikai mieru! Kad kurjers ir atvedis sēžammaisu, pirms to pieņemt, Jūs varat to aplūkot un, ja tas Jums nepatīk, attiekties no tā. Kurjers atvedīs pufu mums atpakaļ. Vēl jo vairāk – piegādāto preci 14 dienu laikā Jūs varat mums atgriezt, atsūtot atpakaļ pa pastu vai atvedot uz mūsu noliktavu, kas atrodas Ganību dambī 26, Rīgā  un mēs Jums atgriezīsim samaksāto naudu.
Ja sēžammaiss ir lietots un uz tā ir redzamas lietošanas pēdas (nobružājumi, skrāpējumi, netīrumi), mēs paturam tiesības ieturēt no atgriežamās summas 15 EUR, lai novērstu bojājumus. Pirms tam, mēs, protams,to saskaņosim ar Jums.