Personalizēti sēžammaisi

Ar izšuvumu

 

Vēlies papildināt biroja vai ofisa telpas ar oriģināliem sēžammaisiem vai iepriecināt kādu ar izšūtu vārdu uz pufa? Mums ir lielisks piedāvājums izšūt Jums vēlamo logo vai vārdu  uz sēžammaisa. Pufus var izveidot jebkurā vēlamajā krāsā, no jebkura auduma vai mākslīgās ādas. 

Izšūšanas cenas ir atkarīgas no teksta vai zīmējuma lieluma, ko vēlaties uzlikt uz sēžammaisa. Lai noskaidrotu izmaksas, savas vēlmes sūtiet uz mūsu e-pasta adresi pupumaiss@pupumaiss.lv   un vienosimies par labāko variantu!
Vairāk bildes šeit.

Ar apdruku

 

Apdrukāts pufs ir lieliska iespēja kā pastāstīt citiem par Jūsu  zīmolu, tas būs pamanāms, sēdētājs uz šāda sēžammaisa jutīsies ērti un atbrīvoti, kā arī tas raisīs pozitīvas asociācijas. Tieši tas ir vajadzīgs, lai veiksmīgi pārdotu savu zīmolu  klientam jau sajūtu un emociju līmenī.

Vairāk bildes šeit.

Iespējams apdrukāt  jebkuras  formas sēžammaisu no mūsu plašā klāsta.

Esi ieinteresēts? 
Zvani 29492178 vai raksti pupumaiss@pupumaiss.lv

Katrs jauns projekts mums ir izaicinājums un nenovērtējam pieredze, kuru ar lielāko prieku uzņemamies. Katram klientam tiek piemeklēts labākais risinājums, kā arī mūsu ražošanas jaudas ļauj izpildīt lielus un mazus pasūtījumu īsā laikā.

Zvaniet 29492178 vai rakstiet pupumaiss@pupumaiss.lv un jau drīz Jūsu klienti novērtēs ērtos sēžammaisus.

Mums uzticas