Personalizēti sēžammaisi

Reklāma ir ļoti būtska, lai popularizētu Jūsu zīmolu un, lai sasniegtu augstākus rezultātus, ir svarīgi izvēlēties labus reklāmas materiālus. Atmiņā paliekošs uzņēmuma logo, skanīgs sauklis vai pat krāsas, kas raisa asociācijas var palīdzēt veidot uzņēmuma attiecības  ar klientu.
Daudzi uzņēmumi dāvina apdrukātas pildspalvas, krūzes, klendārus ar savu logo, ko parasti pasniedz darbiniekiem, sadarbības partneriem un potenciālajiem klientiem. Tādā veidā uzņēmuma logo cilvēkiem paliek prātā un kalpo kā bezmaksas reklāma citiem, kas redz, ka šie prieksmeti tiek izmantoti. Taču kā pievērst klientu uzmanību ar ko nebijušu un ineteresantu? Sēžammaiss ar uzņēmuma logo ir labākā izvēle!

Personalizeti sēžmmaisi – zīmola reklāma

Sēžammaiss ar uzņēmuma logo ir lielisks veids kā piesaistīt uzmanību dažādos pasakumos un tie nepaliks nepamanīti. Pufus var izveidot jebkurā vēlamajā krāsā, no jebkura auduma vai mākslīgās ādas ar izšuvumu vai apdruku un tieši tādeļ tos var pielāgot jebkuram interjeram. Tāpat arī pufus ir ļoti ērti pārvietot un tas ir svarīgi brīžos, kad ir jāatbrīvo telpa vai tieši otrādi ātri jāatrod papildus sēdvietas. Potenciālie klienti, kas ievēros un sēdēs tajos  jutīsies komfortabli un veidos pozitīvas asociācijas ar Jūsu uzņēmumu.
Gan pasakumos, gan biroja telpās sēžammaisi izskatīsies lieliski un tie aicinās klientus un sadarbības partnerus paņemt pārtraukumu, aprunāties savā starpā un vienkārsi atpūsties.

Kur vislabāk izvietot sēžammaisus ar logo?

Iepazīstināt potenciālos klientus ar Jūsu uzņēmumu ir vieglāk, nekā sākumā var likties. Lūk daži piemēri, kur Jūsu personalizētie sēžammaisi izskatīsies lieliski:

Pasākumi brīvā dabā: Lielos pasakumos un festivālos sēžammaisu atpūtas stūrītis būs apmeklētāju mīļākā vieta, kur atpūsties, nosnausties vai pavadīt laiku ar draugiem un jautram sarunām.

Sporta pasākumi:  Āras sporta pasākumiem nekad nepietiek sēdvietu un ja pat pietiek, tad tās bieži vien ir neērtas. Tādā vidē pāris ērti sēžammaisi noteikti izcelsies un pievērsīs uzmanību.

Produkta reklamēšanas vieta:  Ja Jums notiek produkta prezentācija, konference vai jebkāda cita reklāmas aktivitāte, piedavājiet saviem klientiem iepazīties ar produktu uz ērtiem sēžammaisiem.

Semināri: Lieliem semināriem vienmēr ir nepieciešamas papildu sēdvietas, jo īpaši, ja seminārs paredzets ģimenēm. Tāpēc tā ir lieliska iespēja prezentēt savu zīmolu un saistīt to ar komfortu.

Sacensības:  Piedāvājiet sēžammaisu ar Jūsu logo kā dāvanu par uzvaru sacensībās. Tādā veidā uzvarētājs iegūs savā īpašumā lielisku produktu, kas nesīs Jūsu zīmolu. Tāpat arī radīsies pozitīvas asociācijas ar Jūsu uzņēmumu.

Ja esat ar mieru nedaudz investēt , lai uzrunātu Jūsu mērķauditoriju, tad lielisks veids ir piedalīties vietējo pasakumu sponsorēšanā. Tiklīdz atrodat pasakumu , kas ir piemērots Jūsu produktam sazinieties ar organizatoriem un piedāvājiet izveidot atpūtas stūrīti. Tādejādi par Jūsu produktu uzzinās vairāk cilvēku un tā būs lieliska reklāma.

Vai esi apdomājis iespēju pasūtīt personalizētu sēžammaisu? Ja vēlies padarīt savu uzņēmumu redzamu plašākam klientu lokam , apskati mūsu darbiņus šeit  un sazinies ar mums pupumaiss@pupumaiss.lv , esam pārliecināti, ka mēs atradīsim labako risinājumu Jūsu uzņēmumam!