Kāpēc mans sēžammaiss ir zaudējis savu formu?

 

Ikvienam sēžammaisa īpašniekam ar laiku rodas jautājums – Kapēc  mans pufs ir zaudējis savu formu? Tas notiek tāpēc , ka pufu pildījums ir polistirola granulas, kas ir presētas ar gaisu. Ar laiku aktīvi sēžot uz pufa granulas sasēžas un kļūst mazākas , līdz ar to arī sēžammaiss var zaudēt savu sākotnējo formu. Vai tas nozīmē , ka sēžammaiss vairs nav lietojams? Noteikti nē! Sēžammaiss kalpos vēl ilgus gadus un viss, kas ir jāizdara – jāpapildina tas. Tikko iegādatam pufam granaulas var izsēdeties ātrāk, taču sēžammaisu pirmo reizi papildinot ,turpmāk tas būs jādara ļoti reti. 

Pildījuma daudzums ir atkarīgs no tā, cik liels ir Jūsu sēžammaiss. Ja Jums ir : 

L izmēra sēžammaiss pietiek ar 1 gab 45L iepakojums
XL izmēra  sēžammaiss derēs 1 gab 90L iepakojums,
XXL izmēra sēžammaiss vajadzētu 1 gab 45L un 1 gab 90L iepakojumu, ja sēžammaiss ir ļoti izsēdējies, tad jāiegādājas 2 gab 90L iepakojuma.

Cita modeļa sēžammaisiem ir individuāli atkarībā no tā, cik ļoti tas ir izsēdējies, bet pārsvarā papildināšanai pietiek 1 gab 90L iepakojuma.

Kā Jūs paši varat papildināt sēžammaisu?

Sēžammaisu ļoti ērti var papildināt arī mājas apstākļos, sīkāka informācija šeit: https://pupumaiss.lv/ka-papildinat-sezammaisu/

PUPU MAISĀ var iegādāties 2 materiālu sēžammaisus – no mākslīgās ādas un no mēbeļu auduma. Papildināšana šiem abiem pufiem nedaudz atšķirās:

Mēbeļu auduma sēžammaisa papildināšana : Pufam no mēbeļu auduma ir ārējais apvalks un iekšējā odere, kur atrodas granulas. Lai papildinātu sēžammaisu sākumā ir jāatver ārējais apvalks, kuram ir rāvējslēdzis. Iekšā būs melna vai balta odere, kurai sānā arī ir rāvējslēdzis. Oderei rēvējslēdzis arī ir iestrādāts uz iekšu, lai tas nejauši neatvērtos. No iekšas jāsatausta kuģīts, jāatver odere un jāpieber klāt granulas.

odere

Mākslīgās ādas sēžammaisa papildināšana: Mākslīgās ādas sēžammaisam ir dubultais rāvējslēdzis, lai tas nejauši neatvērtos. Kad vēlaties papildinātu sēžammaisu Jums no arpuses ir jāatver pirmais ravējslēdzis, otrais ravējslēdzis ir iestrādāts uz sēžammaisa iekšpusi, tas nozīmē, ka  no iekšas ir jāsatausta kuģītis otram rāvējslēdzim un jāatver tas vaļā.

Dubultais-ravejsledzis

Ja vēlies papildināt savu sēžammaisu, taču Tev nav iespējas to izdarīt pašam, mums ir lielisks piedāvājums – sēžammaisu uzpilde izbraucot pie klienta! Tev ir iespēja izsaukt PUPU MAISS pārstāvi, kas Tev vēlamā laikā ieradīsies ar nepieciešamo polistirola granulu daudzumu, lai pufs atkal būtu formā. Vairāk informācijas šeit: https://pupumaiss.lv/sezammaisu-uzpilde/