Kāpēc mans sēžammaiss ir zaudējis savu formu?

Sēžammaisu pildījums-putupolistirola granulas

 

      Ikvienam sēžammaisa īpašniekam ar laiku rodas jautājums – Kapēc  mans pufs ir zaudējis savu formu? Tas notiek tāpēc , ka sēžammaisi tiek pildīti ar putupolistirola granulām, kas ir presētas ar gaisu. Ar laiku aktīvi sēžot uz pufa granulas sasēžas un kļūst mazākas , līdz ar to arī sēžammaiss var zaudēt savu sākotnējo formu. Vai tas nozīmē , ka sēžammaiss vairs nav lietojams? Noteikti nē! Sēžammaiss kalpos vēl ilgus gadus un viss, kas ir jāizdara – jāpapildina tas.
     Pēc pufa iegādāšanās granaulas var izsēdeties ātrāk, taču sēžammaisu pirmo reizi papildinot ,turpmāk tas būs jādara ļoti reti. Tas, cik daudz granulas jāpērk papildināšanai ir atkarīgs no tā, cik liels ir Jūsu maiss un cik daudz tas ir sasēdējies. Ja Jūsu pufs ir izsēdējies gandrīz līdz ar zemi, tad noteikti iegādājaties  granulas 90L iepakojumā . Ja Jūsu sēžammaiss ir izsēdējies pavisam nedaudz, taču vēlaties, lai tas būtu tieši tāds pats kā bija tad, kad to iegādājāties – Jums derēs 45L granulu iepakojums.

Kā Jūs paši varat papildināt sēžammaisu?

Pupumaisā var iegādāties 2 materiālu sēžammaisus – no mākslīgās ādas un no mēbeļu auduma. Papildināšana šiem abiem pufiem nedaudz atšķirās:

Mākslīgās ādas sēžammaisa papildināšana: Mākslīgās ādas sēžammaisam ir dubultais rāvējslēdzis, lai tas nejauši neatvērtos. Kad vēlaties papildinātu sēžammaisu Jums no arpuses ir jāatver pirmais ravējslēdzis, otrais ravējslēdzis ir iestrādāts uz sēžammaisa iekšpusi, tas nozīmē, ka  no iekšas ir jāsatausta kuģītis otram rāvējslēdzim un jāatver tas vaļā.

Mēbeļu auduma sēžammaisa papildināšana : Pufam no mēbeļu auduma ir ārējais apvalks un iekšējā odere, kur atrodas granulas. Lai papildinātu sēžammaisu sākumā ir jāatver ārējais apvalks, kuram ir rāvējslēdzis. Iekšā būs melna vai balta odere, kurai sānā arī ir rāvējslēdzis. Oderei rēvējslēdzis arī ir iestrādāts uz iekšu, lai tas nejauši neatvērtos. No iekšas jāsatausta kuģīts, jāatver odere un jāpieber klāt granulas.

odere

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *