Kā sēžammaisi un pufi var uzlabot sekmes?

Sēžammaisi skolā, bilbiotēkā, sporta zālē

Sēžammaisi un pufi ar atlaidi

Katra diena ir spēļu diena! Tas ir sakāms par ikvienu bērnu. Pierunāt viņus apsēsties, lai mācītos, ir “neiespējamā misija”, ar kuru ir saskāries katrs no vecākiem. Tomēr ir labas ziņas!
Pētījumos atklāts, ka sēžāmmaisi var būt atslēgas elements, lai uzlabotu prāta spējas koncentrēties lasīšanai. Sēdēšanai uz sēžammaisa ir pozitīva ietekme uz fizisko un psiholoģisko interaktīvitāti. Kad esi ērti iekārtojies uz sēžammaisa, maz ticams, ka kaut kas novērsīs tavu uzmanību no mācību procesa. Turpretī sēžot uz krēsla, vai cita veida mēbeles diskomforts nodarbinās tevi un tev būs grūti saglabāt visu uzmanību uz nodarbības saturu.

 

Citiem vārdiem sakot, pufi palīdz nogludināt telpiskās uztveres izraisītu negatīvu uzvedību un savā, īpašā veidā atslābina cilvēka prātu un nodrošina ļoti personīgu iesaistīšanos mācību vidē. Jebkura aktivitāte kļūst dinamiska, kad tavas smadzenes ir pilnībā fokusējušās uz mācību tematu. Sēžammaisiem ir potenciāls veicināt arī labāku klausīšanos. Redzot šos ieguvumus, izglītības iestādes ir sapratušas, ka sēžammaisu pozitīvo ietekmi ir nepieciešams izmantot pilnā mērā. Tā vietā lai dīdītos un grozītos dēļ neērtas sēžammēbeles, cilvēks var iekārtoties ērtā, sēdētājam draudzīgā sēžammaisā, kas uzreiz pielāgojas katra sēdētāja individuālajām ķermeņa īpatnībām. Sēžammaisi ir pildīti ar putu poliestera bumbiņām, kas nodrošina atbalstu un komfortu, ļaujot sēdētājam pilnībā fokusēties uz paveicamo uzdevumu.

Pateicoties unikālajam dizainam un struktūrai, sēžammaisi ir lielisks ieguvums! Vienīgais to trūkums – uz tiem ir tik ērti un relaksējoši sēdēt, ka tev vienkārši negribas no tiem celties augšā 🙂. Pamēģini pats un, cerams, būsi patīkami pārsteigts par rezultātu! Pasūti pufus skolniekam šeit www.pupumaiss.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *