Kā cīnīties ar kaitīgo ietekmi no ilgtermiņa sēdēšanas?

Ērti, stilīgi sēžammaisi un pufi. Labas cenas.

    Sēžammaisi un pufi šobrīd ir populārāki kā jebkad iepriekš , tie ir ļoti daudzpusīgi, tos var iegadāties lētāk nekā tradicionālās mēbeles  un  papildus visam pufi ir ļoti stilīgi. Sēžammaisi ir arī vieni no  visērtākajām un funkcionālākajām mēbelēm.
     Ārsti visā pasaulē iesaka sēžammaisus un pufus cilvēkiem, kas cieš no muguras un sprandas sāpēm, jo vairākus gadus ir spiesti strādāt sēdošā darbā. Šī iemesla dēļ sēžammaisi arvien vairāk ir pamanāmi mājās, birojos, un fiziskās rehabilitācijas klīnikās.
     Pēdējo desmit gadu laikā ir veikti vairāki zinātniski novērojumi un tika konstatēti vairāki pierādījumi par blakusparādībām, kas saistītas ar sēdošu darbu. Cilvēki ir radīti vai attīstījušies kā būtnes, kurām ir jāiesaistās fiziskās aktivitātēs lielāko dienas daļu un vēlams katru dienu. Mūsu pašreizējā situācija, kurā liela daļa iedzīvotāju tiek nodarbināti darbos, kas prasa lai viņi sēdētu visu dienu, sākās tikai pēdējo 100 gadu laikā, un ārsti tikai sāk saprast šīs parādības negatīvo ietekmi.
       Sēžammaisi ir vieni no ergonomiskākajām mēbelēm un tie neizraisa veselības problēmas, kas raksturīgas sežot uz standarta krēsliem.

Jūs jautāsiet – Kā sēdēšana uz pufa var pozitīvi ietekmēt veselību?

1.Pareiza ķermaņa atbalsta funkcija. Atšķirībā no tradicionālajiem krēsliem putupolistirola granulas, kas atrodas sēžammaisā perfekti piekļaujas katram ķermaņa izliekumam. Tas nozīmē, ka Jūsu mugurkauls ir pilnīgi atbalstīts, neatkarīgi no tā, kādā pozā Jūs sēžat. Sēžot pufā, varat aizmirst par muguras sāpēm , tādēļ tas ir piemērots grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti.

2.Samazina galvassāpes. Daudzi cilvēki pat neapzinās, ka sēdēšana neērtās mēbelēs var tiešā veidā izraisīt galvassāpes. Nepareiza sēdēšanas poza rada papildu spriedzi kaklam un pleciem, kas savukārt izraisa galvassāpes. Ja ciešat no biežām galvassāpēm ir vērts apdomāt iespēju iegādāties sēžammaisu.

3.Relaksācija un stresa samazināšana. Iesēžoties sēžammaisā pārņem patīkama viegluma sajūta un cilvēks jūtas ļoti atbrīvoti. Pufs atbalsta muskuļus un visu ķermeni, kas ļauj mazināt spriedzi un diskomfortu. Sēžammaisi ir īpaši piemēroti  cilvēkiem, kam ikdienā jāsaskaras ar stresa situācijām.

Vai jau sāc apdomāt iespēju iegādaties pufu? Izdari pareizo izvēli un atrodi sev piemērotāko sēžammaisu šeit .

JAZZ-pufs
XXL izmēra pufi
Ērts sēžammaiss gan dārzā, gan mājā.